Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Grafikus sulit keresek, van...

Grafikus sulit keresek, van valami ötletetek, tapasztalat, hogy hova lenne érdemes jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Gimnázium után vagyok. Tudtok ajánlani valami grafikus,vagy akármilyen rajz sulit (OKJ),ami jó,viszonylag olcsó(mert van fizetős OKJ is:S ),és Budapesten vagy környékén van?

Esetleg tapasztalat? Van valaki aki esetleg RING-be jár? Ha van,neki mi a véleménye a suliról?

Köszönöm :)


2009. jún. 5. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Sopron vagy Budapest.
2009. júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én most szeptembertől fogok a Ringben tanulni grafikusnak, szerintem menj fel a honlapjára, ott sok mindent megtudhatsz, aztán ha elkezdődik majd tudok több érdemit is mondani:)

Ja és az első okj ingyenes, csak a regisztrációs díjat kell fizetni + majd vizsgadíjat..:P

2009. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm....bár a kérdés kiírása óta jelentkeztem én is a RING-be :D Szeptembertől én is ott kezdek XD
2009. júl. 30. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is oda jelentkeztem, de estin.:D

Ti nappalin?

2009. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hehe,én nappalira,grafikára :D vicces....kicsi a világ..:)
2009. aug. 20. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is estin leszek:) péntek/szombat:D:D 12:31-es voltam:)
2009. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én kedd-csütörtök. :D

najólvan, hárman háromfele.

2009. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen suli a Ring? Jó, színvonalas?
2010. jan. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tűrhető a RING:) Jófejek a tanárok, laza, normális órák vannak. Én tudom ajánlani. Kicsit szervezetlen az órarend meg hasonlók,de amúgy semmi probléma. És nem is nehéz suli. Nem olyan ,hogy reggel bemész,este kimész és lezsibbadtál. 9re járunk és max 2-3ig vagyunk bent... és rajzolunk csak kb. Én ajánlom :)
2010. jan. 26. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!