Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvi.hu-n töltöm ki a...

A felvi.hu-n töltöm ki a jelentkezésemet, és nem értem, hogy ki van írva:Utolsó tanult év, év végi jegyeket kéri. Ennek a 11. et rakjam be?

Figyelt kérdés

A másik meg, hogy a dokumentumoknál érettségi biz, középiskolai biz. és felvételi eljárás díját kér. Oda is mit kell? Ez csak nekem nem világos? Mert szerintem annyira nem egyértelmű annak, aki "először" csinálja ezt. Utolsó kérdés: Ha én mondjuk Biológia+Informatikából érettségizek, be lehet jelölni: irodalom, nyelvtan, történelem, matematika, angol, biológia. Ha ezt ki akarom bővíteni, akkor csak úgy rakja be, mint 2. természettudományos tárgy. Az informatikát akkor be se rakjam?

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. febr. 19. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

év végire be ne írj semmit se!!! azt majd júl 15.éig kell csatolni az érettségis papírral együtt!

az infó+bioszt nem tudom, kérdezd meg holnap ofődtől. :)

2012. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván az utolsó éved a 12. lesz, nem 11-ben végeztél. Fel kell töltened a 11.-es eredményeket, plusz ha megkapod a 12.-es bizidet, akkor majd azokat a jegyeket is pótolni kell.

Érettségi bizonyítvány scannelt változatát kell feltölteni, középiskolai 11-12-es bizonyítványt, meg ha befizetted, akkor gondolom, az eljárási díj befizetési bizonylatát kell feltölteni.

Érettségiknél én úgy emlékeszem, hogy bármennyi érettségit hozzátudsz adni, mostmár nem tudom hogy van, de szerintem elég egyértelmű, ha mégsem, akkor felvin azért eléggé gyépés infókat lehetett találni, hogy mindenki megértse mit hogy kell és mi mire jó.

2012. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
24.ig van határidő ezeket elküldeni, úgyhogy feltételezem, hogy akkor az utánra érted, hogy "pótolni".
2012. febr. 19. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy pótlási határidő, nézz ennek utána... általában az érettségi bizonyítványok kiosztása után 1-2 hét szokott ez lenni max... (június eleje) Elég egyértelmű, hogy most nem tudod megadni pl az érettségi eredményeidet, ha egyszer még nem is érettségiztél, de ha elolvastad a tájékoztatót, ami nem árt, sőt... kifejezetten használna, akkor ez mind mind le van benne írva!
2012. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Később van időd pótolni, nem kell odaírnod semmit hisz még meg sincs.


(tudom, mert már 2 éve érettségiztem szintén online-n)

2012. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!