Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik diploma ér többet,...

Melyik diploma ér többet, melyik egyetemen szerzett diplomával jobbak az elhelyezkedési lehetőségek? Károli, ELTE vagy Pázmány?

Figyelt kérdés
Pszichológia szak szempontjából érdekel a dolog.
2012. febr. 20. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
ELTE, Pázmány, Károli - ilyen sorrendben.
2012. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) De megkérdezhetem,mi alapján írtad?
2012. febr. 20. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
szerintem meg pont forditva:D:D károli-pázmány-elte... az elte-s pszichologia nagyon levan húzva mindenhol. a károlin meg rengeteg a gyakorlat.
2012. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Károli-Pázmány-ELTE.

Amennyiben az oktatás színvonalát,gyakorlatorientáltságát,a tananyag későbbi hasznosíthatóságát,az intézmény szakmán belüli elismertségét vesszük figyelembe.


pszichológus hallgató (Szeged)

2012. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Én is úgy hallottam,hogy a Károli-Pázmány-ELTE sorrend tükrözi a valóságot,csak a felvételi nagy döntés,főleg,mert az ELTE-nek nagy neve van,és nem tudom,később ez mennyire fog számítani.
2012. febr. 23. 00:16
 6/7 Joola ***** válasza:
100%

Károli egyértelműen a legjobb. az lehet, h az ELTÉnek nagy neve van, viszont pszichológia szempontjából egy szar. A Pázmány elég jó. és a PTE.

egy pszichós

2012. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2012. máj. 19. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!