Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatási intézménybe...

Felsőoktatási intézménybe való jelentkezéshez (e-felvételi) a 9000Ft-ot hogy lehet befizetni, ha nincs bankszámlám, illetve senki ismerősnek sincs?

Figyelt kérdés

Elvileg rózsaszín csekket nem fogadnak el és csak átutalással lehet fizetni. Egyrészt, muszáj hangot adnom annak, hogy ez egy orbitális ökörség és a végtelenségig fölidegesít. Másrészt, gondoltam a befizetésre, amihez ugye nem kell számlaszám; a bankban (azt hiszem, az OTP-nél voltam) viszont azt mondták, hogy ezt onnan nem lehet, hanem be kell menni az Államkincstárhoz, onnan meg úgyszintén elküldtek.


Tudom, hogy lehet jelentkezési lapot venni is bármelyik felsőoktatási intézményben, de ez egyelőre nem fog menni.


A kérdésem tehát: melyik banknál lehet BEFIZETNI (nem átutalni) az összeget? Esetleg bármiféle alternatív megoldás van?


Nagyon szeretném, ha értelmes válaszok születnének lehetőleg a mai (esetleg a holnapi) nap során, hiszen péntekig meg kellene érkeznie az összegnek az Oktatási Hivatal számlájára.


2012. febr. 20. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nyiss bankszámlát
2012. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra a későbbiekben is szükséged lesz a gyűjtőszámla miatt
2012. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, erre én is gondoltam, de így pár nappal a vége előtt már tökéletesen mindegy. Vagy -és előre elnézést a buta kérdésért- ez azonnal kész? Szerintem látszik, hogy nem értek még ezekhez, persze nem árt hozzászokni.
2012. febr. 20. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem elég hamar megvan
2012. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!