Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikus könyvtáros vagy...

Informatikus könyvtáros vagy jogi asszisztens?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata, vagy hallott valamit a fenti szakokról, légy szíves írjon, mert nagyon tanácstalan vagyok. Vagy van valami, ami még humánnal kapcsolatos? Mert én se orvosira, se mérnökire, se semmi ilyesmire nem tudnék menni.
2012. febr. 20. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
mi akarsz lenni?
2012. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom, hogy fogalmam sincs. Annyit tudok, hogy humánhoz álljon közel, de ha kell, egy irodában is el tudok lenni. Tudok vakon gépelni, meg titkári alapismereteket is, szóval ezzel is ki vagyok békülve. Igazából nem tudom, hogy el tudnék-e végezni egy főiskolát, ezért gondoltam vagy jogi asszisztensre, vagy az infós könyvtárosra, ami tudom, h fősuli, de talán még ahhoz lenne érzékem...vagy a magyarhoz, de ahogy így olvasgatom, az kilőve, soha nem találnék vele munkát.
2012. febr. 20. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
jogász,igazgatásszervező, igazságügyi igazgatási, jogi asszisztens
2012. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mennyi idő alatt lehet megtanulni vakon gépelni?és ahhoz el kell járni tanfolyamra vagy hogyan lehet elsajátítani?
2012. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Vakon gépelés?

Minek?

Amúgy simán ragad az emberre, ha sokat ül a gépnél.


Hát, neked kell eldönteni mi érdekel jobban, talán a könyvtár "jobb" választás a munkalehetőségek szempontjából.

2012. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de hogy profin vakon tudjon gépelni valaki mennyi idő?biztos kell program vagy tanfolyam hozzá!
2012. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
a könyvtáros nem jó választás
2012. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

@22:41:

Hamar lehet, sokat kell írni, nem kell tanfolyam, csak max segít kicsit, de semmivel nem lesz gyorsabb.

(Tapasztalat, sosem jártam tanfolyamra, de már elég régóta vakon írok, pl ezt is...)

2012. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ok. köszi:)
2012. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!