Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Színésznő akarok lenni, de az...

Színésznő akarok lenni, de az a baj, hogy nem tudok énekelni. Nagy baj? Nincs esélyem? 15/l

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Akit esetleg felvesznek a Színművszetire ötödik próbálkozásra, azt 8-10 éves kora óta fejlesztik az ének, tánctanárok. Ennyi idős korodra már a helyi kis színházban kéne játszanod az egyik vörösingest a Pál utcai fiúkban. Minden évben szerepeltél az iskolában az október 23.-i és március 15.-i műsorokon? Minden évben elmentél sok vers-, és prózamondó versenyre?

Dráma tagozatra jársz a gimiben?

Jársz színházi előadásokra? A Padlásról mit gondolsz? Anna Kareninát láttad-e már? Az Operaház fantomja alapműveltség a te esetedben!

Kit tartasz kimagasló magyar színésznőnek?:)

2012. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ennyire nem muszáj fennhéjazni, ismerek olyan lányt, aki színmű előtt 3 évvel kezdett készülni. bár ő őstehetség.


másik barátnőmet tényleg az ág is húzza, pedig képzi magát, de ennyire azért mégsem.


iratkozz be drámás suliba, és az énektanár csodákra képes, elhiheted!

2012. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

11.-esek vagyunk. Érettségi után barátnőm is Színművészetire akar menni, és ő sem játszik sehol, nem szerepel a suliban meg semmi, amit az 1. felsorolt. Hangja se vmi kiemelkedő, szóval az a kérdés hogy felveszik-e. Háát...

Na ezt csak azért írtam le, mert kb. neked is ennyi esélyed lehet.

2012. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én drámaszakos gimibe jártam, aztán nem tudtam elhelyezkedni színészként. Szóval gondold meg.

2012. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
dráma szakso GIMIVEL nem tudtál elhelyezkedni? NAHÁT :D
2012. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül alap az énektudás,a ritmusérzék viszont már fontosabb,és a zenei hallás(ha problémás,akkor is fejleszthető). Elkésve nem vagy,ha zavar a hiányosságod, kezdj el énekórákat venni(zeneiskolában akár,vagy magántanárnál),mert azért valamilyen szinten előny...De van egy csomó színész,aki nem énekel jól... Lehetsz prózai színész,vagy játszhatsz még mondjuk fizikai színházban,bár ahhoz meg másban kell nagyon kiemelkedni... A musical az más műfaj,persze,ha vidéki színházhoz szerződnél,ott mindent kell tudni játszani. Egyébként sok musicalszínész meg kitűnő hangi adottságokkal rendelkezik,de színészileg nulla...Úgyhogy ott sem lehet minden tökéletes...Persze vannak kivételek...
2012. márc. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!