Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-felvételivel kapcsolatban...

E-felvételivel kapcsolatban lenne kérdésem, bővebben a kérdésben?

Figyelt kérdés

Az e-felvételi folyamán kérnek több olyan adatot is, ami még nincs meg (utolsó tanult év év végi jegye, érettségi bizonyítvány és középiskolai bizonyítvány bescannelve). Ezeket gondolom nem most kell kitölteni, hanem majd a későbbiekben lesz rá lehetőség amikor már meglesznek, ugye?


Ezenkívül még annyi lenne a kérdésem, hogyha én fizikából érettségizek, és 10-11.-ben tanultam csak (most 12.-ben már nem), akkor ugye az utolsó előtti év év végi jegye a 10.-es, az utolsó év év végi jegye pedig a 11.-es jegy?


2012. febr. 21. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

minden adatot amit most tudsz tölts ki, aztán július 10.ig (asszem ha jól emlékszem) pótolni kell a hiányzó adatokat.

a fizikás kérdés, pedig igen. a 10. évvégi és a 11.évvégi. de ilyenkor a 10. évvégit is be kell scannelned. (de a 10. és 11. évvégit már be tudod most is scannelni)

2012. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. :)
2012. febr. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!