Szerintetek melyik az a főiskola/egyetem ahova nincs nagy, vagy egyáltalán nincs túljelentkezés, Budapest, vagy Békéscsaba közeli és ahova nem túl fényes érettségivel is felvennének?

Figyelt kérdés
Olyan (értelmes) tanácsokat is elfogadok, hogy miként lehetne megnövelni az esélyeimet akár az idei, akár a jövőbeni felvételimre.
2012. febr. 22. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem Pest és Csaba neked a közeli?Szerintem Baz utóbbin nem olyan szigorúak a követelmények!De a Szent Istvánra csak akkor jelentkezz ha jó vagy a reál tárgyakban!
2012. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen szak érdekelne?
2012. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alacsony ponthatar: matek/fizika/kemia szakok
2012. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány pontot vinnél?
2012. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom, hogy hány pontot viszek. Még most fogok érettségizni (estin). Sok minden érdekel. 1. Informatikán belül szinte bármi (rendszergazda, programozó. Stb.), jogász, kertészmérnök, építőmérnök, politológia, pedagógia, pszichológia. Ami nem erdekel: vallás, egészségügy, pénzügy. Köszi!
2012. febr. 23. 09:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont az Elte, Pázmány Péter, Nemzeti Közszolgálati Egyetem és az Apor Vilmos Kat. Főiskolát tudom javasolni
2012. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csabán csak ezek vannak:

[link]

2012. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!