Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kecskeméti Humán Szakközépisko...

Kecskeméti Humán Szakközépiskola (Széchenyi István Idegenforgalmi és Vendéglátóipari) felvételi elbeszélgetés?

Figyelt kérdés
Nagyon félek az elbeszélgetéstől(nem szóbeli vizsga,csak elbeszélgetés!).De akkor is félek,ismeretlen emberekkel kommunikálni,de azért nagyrészt már ez is megy.Abban kérném a segítséget h aki már tapasztalt ,miket szokatk ilyenkor kérdezni?pl.:Miért ezt az iskolát választottad? stb.lényeg:Írnátok nekem pár kérdést amit általában mindig feltesznek? Illetve németet tanultam és h mit kérdezhetnek németül?
2012. febr. 22. 20:24
 1/4 anonim válasza:
elsősorban azt fogják megkérdezni : mi a neved ? Hol laksz ? Hány éves vagy ? Szabadidős tevékenységek (szval az a bemutatkozós rész) aztán : Miért pont az ő iskolájukat választottad ? Mi a célod a későbbiekre nézve ? ( pl cukrász szakács pincér stb...szeretnél lenni ) aztán Németül is csak maxímum a bemutatkozást kérik meg egy két mondatot még magadról . hát ennyi remélem tudtam ezzel segíteni valamennyit :D
2012. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen nagyon aranyos vagy! sajnos tegnap már nem olvastam és ma du. volt az elb.:D annyira izgultam:)
2012. febr. 23. 17:51
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én ebbe az iskolába járok, tavaly felvételiztem. Felesleges írnom tanácsokat a szóbelire, hiszen már túl vagy rajta. Viszont érdekelne, hogy hogy sikerült. Miket kérdeztek? :) És melyik szakra jelentkeztél?

2012. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik szakmára jelentkeztél?
2017. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!