Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen érdeklődési körrel...

Ilyen érdeklődési körrel milyen fősulira mehetnék?

Figyelt kérdés

kiskorom óta szeretek hobbiszinten videókat csinálni, sokszor a haverokkal még mindig összeülünk csinálni valami jópofát, gitározni is nagyon szeretek mostanában átlag napi 4 órákat gyakorlok és nagyon élvezem...


van jövője ennek? vagy maradjak a jól bevált iskolai tanulmányoknál, borzasztóan hidegen hagy ami ott zajlik, tanulok történelmet,pénzügyet,közgázt, na ezeket le sem szarok, infó,angol,matek ezek még úgy elmennek ,de egyikért sem vagyok igazán oda, nyilván való hogy a hobbijaim jobban érdkelnek mint azok amiket nem én választottam hanem "tanuld fiam" módszerrel kerültem ide


érdemes lenne a hobbijaim felé érdeklődni munkalehetőségek felé(persze először elvégeznék vmi fősulit)?

milyen fősuli,egyetem ahol ilyenekkel lehet foglalkozni


köszönöm

18f(jövőre érettségizek)



2012. febr. 22. 23:28
 1/2 anonim válasza:
Persze, mindenképp az érdeklődési köröd felé irányulj, film, média, számítógépes grafika, mellette mehet a zene is. Ezeket google-ban megnézheted hol lehet pontosan tanulni. Az fontos, hogy azért viszonylag stabil munkát is találj majd vele, de ne erőltess magadra valami divatszakmát csak azért, mert az biztosabb, olyat válassz, amit szeretsz is, és szívvel lélekkel tudsz csinálni! Felvételi tájékoztatóban is sok mindent meg tudsz nézni.
2012. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szokott indulni televíziós műsorgyártó FSZ képzés :)
2012. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!