Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1, ha kül. Vegyiszerek élettan...

ASDLKW ADSLKAW kérdése:

1, ha kül. Vegyiszerek élettani hatásai, és azopkkal való kísérletezgetés érdekel a vegyészmérnöki kar vagy a kémiai a jobb? 2. , igaz hogy a vegyészmérnökit szinte lehetetlen elvégezni, és kb zseninek kell lenni hozzá? )

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

1. Ehhez élelmiszervegyésznek kell lenned, a vegyészmérnökit válaszd hozzá, a a kémiával csak elméleti vegyésznek mehetsz, semmi gyakorlatt oldalra nem jó.

2. Ha érted a kémiát és szorgalmas vagy, akkor nem nehezebb, mint minden más mérnöki kar (mármint BME-n vagy hasonló komolyabb helyen, nem ilyen-olyan föiskolácskákon), de hülyéknek nem fog sikerülni.


Az ilyet, hogy csak zsenik tudják elvégezni, azok terjesztik, akik túl hülyék vagy túl lusták voltak rednesen tanulni. Ha csak zseniknek sikerülhetne, akkor nem lenne ilyen kar, mert zseni elég kevés van MO-on.

2012. febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. A vegyészmérnökit mondanám én is (esetleg megemlíteném a biomérnökit, ami közel azonos).

2. Nem igaz. Én is vegyészmérnöknek tanulok a BME-n, és hidd el, hogy nem vagyok zseni, és nincs vele bajom. :)

2012. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én voltam vegyészmérnök és most kémia szakos vagyok, így mindkettőről személyes tapasztalatom van. szerintem ez sokkal inkább kémia szak, mint mérnöki. de meg kell nézni, hol milyen szakirányok vannak. azt hiszem a PTE kémián van bioanalitikus szakirány. talán az állhat legközelebb a te érdeklődésedhez. de a mérnökihez sem kell egyáltalán zseninek lenni. én ugyan kihullottam, de az az én hibám. nem vettem elég komolyan.
2012. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"1. Ehhez élelmiszervegyésznek kell lenned, a vegyészmérnökit válaszd hozzá, a a kémiával csak elméleti vegyésznek mehetsz, semmi gyakorlatt oldalra nem jó. "


Ember, azt sem tudod, mi az az elméleti kémikus, inkább ne ossz tanácsokat.

2012. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!