Milyen szakra jelentkezzek?

Figyelt kérdés
Matek és az angol ami kifejezetten érdekel és középiskolában jó voltam benne. Gazdálkodási és menedzsmentre jártam 3 félévet, de nem érdekelt túlságosan és nem volt elég motivációm hozzá. Olyan szak érdekelne ahol legalább valamilyen szinten szükség van kreativitásra. Nem a legfőbb, de szempont azért az is hogy majd el lehessen helyezkedni a diplomával. Gyakorlatilag nincs épkézláb ötletem és nagyon kevés időm van már a határidőig. Bármilyen ötletet szívesen meghallgatok.
2012. febr. 24. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
építészmérnök,gépészmérnök
2012. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is valamilyen mérnöki jutottt eszembe így első olvasásra,a matek meg a kreativitás miatt.Vagy esetleg természettudományi karon valami.


Tesóm amúgy gépészmérnök,és ő az elején azért nem tudott jó állást találni,mert nagyon kérték a nyelvtudást,leginkább az angolt.(De már fél éve van melója,és angolozik)

Sok szerencsét!

2012. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!