Mennyire befolyásolta a döntéseteket a felsőoktatási keretszámok megvágása? Kitartotok az eredeti elképzelések mellett?

Figyelt kérdés
Én megpróbálom a jogot is, bár mint ismert, 87%-al csökkent a támogatott helyek száma, illetve a politológia mint másodlagos terv megmaradt. Annyit módosítottam, hogy ha minden kötél szakad, fizetősön is bejussak, beírtam egy önköltséges jogot is. 420-440 körül lesz a pontom, mit gondoltok?
2012. febr. 28. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem befolyásolja,nem jelöltem költségest.Én orvos szeretnék lenni és 440-450 pontom lesz kb. de félek hogy nem vesznek fel most...de akkor jövőre újra próbálom.

Szerintem állami jogon 490 felett lesz a ponthatár...politológia is necces államin,de sok kívánok sikert neked :))

2012. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
lol mit írtam,szóval sok sikert!:))
2012. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Orvosira 440-450 pont? Most néztem, ilyen magas nem volt tavaly sem, és most több a hely :) Necces, de köszi, neked is sok sikert :) Júliusban meglátjuk...
2012. febr. 28. 18:30
 4/14 anonim ***** válasza:
mikor találtad ki,hogy jogot akarsz tanulni?
2012. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Személy szerint én abszolúte kitartok az elképzelésem mellett,ebben az országban úgy sincs munka,ergo mindegy,hogy egy olyan diplomával vagyok munkanélküli,amit megakartam szerezni,vagy egy olyannal,amire rá volt sütve,hogy "biztos munkahely".

Meg sem néztem a pontos keretszámcsökkenések épp azért,hogy ne idegesítsem feleslegesen magam.

2012. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
körülbelül 3 éve tudatosan készülök jogra, a 440 pont bőven bármelyik vidéki karra elég lett volna tavalyig :S Most... nem tudom mi lesz. :( De megpróbálom, akárhogy is legyen.
2012. febr. 28. 21:00
 7/14 anonim ***** válasza:
neked a jogra az a 440 pont megvan,vagy pedig csak tipp? Mert ha igen,arra nem építenék,hisz igazi stresszhelyzetben az ember is másképp teljesít...milyen plussz pontjaid vannak?
2012. febr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hova jelölted a jogot?
2012. febr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egy vizsga nem stresszhelyzet, sosem volt még ilyen... 420-440 között, ha esetleg mégis rontanék, pesszimistán számolva. Mindkét helyet, ahol állami ösztöndíjas képzés maradt, illetve PTE, ami a cél volt, de mivel eltűntek a támogatott helyek, így utolsó helyre szorult, mint önköltséges képzés.
2012. febr. 29. 11:31
 10/14 A kérdező kommentje:
A plusz pontjaim pedig német felsőfokú nyelvvizsga, angol középfokú, és történelem emelt érettségi, amire most készülök, annak az eredménye dönt... Így van 90 pluszpontom. De mivel a töri emeltet nem merem 90 százalékra saccolni(töltöttem ki, nem ment annyira még) ezért ez a 420-440
2012. febr. 29. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!