Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát ajánlanátok?

Milyen szakmát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Idén fogok érettségizni de nem vagyok valami jó tanuló meg nem is tudnánk fizetni az egyetemet ezért el akarok menni felnőtt képzésen tanulni.De nem OKJ-sen hanem rendes szakmát tanulni.Milyen szakmát ajánlotok?Tanárom azt mondta, hogy szinte minden szakma hiányszakma.Ez igaz lehet?


Köszönöm az értelmez válaszokat!


2012. febr. 28. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából igaza van a tanárodnak,mert már mindenki a diplomára hajt, és így egyre kevesebb a szakember.

Fiú vagy vagy lány? Mi érdekel?


Festő,gáz-vízvezeték szerelő, szakács,pék,varrónő?

2012. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok!

Igazából nem tudom, hogy mi érdekelne ezen a téren.Azt tudom, hogy építőiparban(pl. kőműves)nem akarok dolgozni.


Gondolkoztam: esztergályoson, villanyszerelőn vagy akár pincér és mixer tanfolyamon is.

2012. febr. 28. 19:55
 3/4 anonim válasza:
CNC esztergályos, erről szerintem tovább tudsz menni CNC programozóira, vagy egyből válaszd a programozást (ami mondjuk elég kemény, sokszor még egyetemistáknak is nehéz, de hidd el, nem lehetetlen megtanulni). Jó fizetést fogsz érte kapni, nem a programozói már kifejezetten szellemi munka, és biztosan lesz helyed.
2012. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az utolsó mondatban a "nem" az "mert" akart lenni, bocsi,nem tudom, hogy sikerült így elgépelnem:D
2012. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!