Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha már van egy OKJ szakmám...

Ha már van egy OKJ szakmám ami középfokú, akkor ha most elkezdenék egy felsőfokút az ingyenes még? Valaki azt mondta, igen, mert ez felsőfokú, viszont van aki azt mondta fizetős lenne.

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 15:20
 1/2 anonim válasza:
OKJ-s vizsgat nem is egyet en a munkanelküli hivatal altal szervezett tanfolyamokon szereztem. Nemet nyelv vizsgat is. Ez mind szinte ingyenes volt, csak a kapzesi idök között kellett eltelnie bizonyos idönek. Felsöfokunak bejegyzett idegenvezetöi vizsgat mar sajat zsebböl fizettem, mert a hivatal ilyet nem inditott.Mivel nem tudom, te nappali kepzesre gondolsz-e es mennyi idös vagy igy ezek hianyaban többet erröl sajnos nem tudok irni.
2009. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyet nem indít és nem is indított a munkanélküli :( Legalábbis a miénk. Azóta voltam bent az iskolában, és megkérdeztem, nincs semmi különbség, ha már van OKJ akár milyen fokozatú a következőért fizetni kell. A héten tudom meg pontosan mennyit. Köszi, hogy írtál :)
2009. jún. 16. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!