Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elsős középiskolás vagyok,...

Elsős középiskolás vagyok, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
szakközépbe járok, gépész szakra, de szerintem alacsony a színvonal a képességeimhez mérve. a városban nincsen jobb szakközépsuli. nem nagyon szeretnék elmenni a városból. viszont van egy gimnázium, arra gondoltam, oda mehetnék matek-fizikára és a szükséges dolgokat (anyagismeret, mechanika stb...) be tudnám pótolni különtanárnál vagy ilyesmi. mit javasoltok?
2012. márc. 4. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven jó az mert így lehetsz jobb tanuló, ha gimibe mész matek-fizikára akkor ott lehet hogy éppen hogy csak 2 es leszel. Én így jártam végig 3 évet azt hittem könnyű dolgom lesz azt a nagy brét örültem hogy 2 esre letudtak zárni matekból meg fizikából. Mivel a matek érettségim rossz lett így idén az előző sulimba újraérettségizek és csak matekra kell bejárnom. Így buktam 1 évet továbbtanulás ügyben.
2012. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!