Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A mai vilagban erdemes (merjek...

A mai vilagban erdemes (merjek) annak tanulni, ami erdekel, vagy tanuljak inkabb olyat, amivel most (es valoszinüleg kesöbb is) egesz jol lehet keresni, de nem az a szivam vagya?

Figyelt kérdés

Ket dolog között nem tudok dönteni: ovonö es alsos tanitonö. Mind a kettö Nemetorszagban lenne.

Ovonö: + Voltam mar egy oviban önkenteskedni, nagyon tetszett, elveztem, szeretek kisgyerekekkel lenni.

- Mindenki azzal jött, mikor mondtam, hogy ez erdekel, hogy abbol keptelenseg megelni, mert azok milyen keveset keresnek...

Tanitonö: + Igy legalabb tudnek a matekkal is kezdeni valamit, amit szeretek. Illetve eleg jol keresnek vele.

- A multkor meglattam egy csoport kisiskolast, es a "Te jo eg...!" nem eppen pozitiv ertelemben jutott eszembe. Nem ereztem ugy, hogy nekem ök lennenek a "korosztalyom".

Valaki van meg hasonlo helyzetben, akar mas iranyban? Ti hogyan döntenetek? Köszi minden epitöjellegü hozzaszolast! :)


2012. márc. 5. 15:36
 1/2 anonim válasza:

Ennyivel tobbet keres egy tanitono?Mennyi az annyi amiert neked megeri?

Sajat velemenyem: az oktatas (borzasztoan sok tenyezo mellett)tobbek kozott azert olyan amilyen mert unott oktatok probaljak tulelni az adott napot...eppen azt amelyikre ebredtek.Az az oktato aki lelkesedes nelkul tanit nem lesz nagy befolyassal a tanitvanyai eletere es ebbol a helyzetbol senki sem kerulhet ki gyoztesen.Ezen kivul gondolj bele aba hogy ha eveken keresztul csinalod azt amit nem szeretsz, milyen lesz az eleted.

Kivanom hogy barmi is lesz a dontesed, soha ne band meg.

2012. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
abba*
2012. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!