Milyen gimit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Milyen gimit ajánlanátok?? És azon belül milyen tagozatra??Nem vagyok pfúú de jó tanuló, 4-5-ös , valami laza de még is jó gimire gondoltam.14/L
2012. márc. 6. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem adtál meg valami pfúú de sok adatot.Hol laksz?Mi érdekel?

Egyébként ilyen hogy "laza de még is jó gimi" nem nagyon van,ami laza az gyenge,ami jó az pedig szigorú és négyesekkel nem vesznek fel.

2012. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Négyesekkel nem veszik fel? Én 4,5-tel jelentkeztem angolra, igaz csak heti 6 van (bőven elég, mert időközben rájöttem, hogy utálom az angolt), de voltak, akik 3as átlaggal jöttek, és felvették, és még így is túljelentkezés volt, pedig ez egy erős gimi. Amúgy tényleg jó lenne tudni hol laksz, és mi érdekel.:d
2012. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdekes,hogy mindenki azt mondja a gimijéről hogy erős.Szerintem meg egy erős iskolába nem vesznek fel 4-esekkel,1-2 vel még igen.

Nekem se volt sok 4-esem,mégis felvettek a megye talán legerősebb gimnáziumába,igaz én nagyon jó felvételit írtam.

És jó gimi szerintem az,ami benne van a top 30-40-ben,és nem vesznek fel 3-asokat.

2012. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam meg ,hogy hol lakom, mert kíváncsi vagyok ,hogy Magyarországon hol vannak jó gimik, érdeklődésemet is direkt nem írtam le, de amúgy én nagyon a német tagozaton gondolkozom.
2012. márc. 8. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát de most ez attól is függ, hogy hol laksz. Akkor mondom úgy, hogy a megyénkben szerintem ez egy jó giminek számít, mert elég sok helyről vannak nálunk tanulók, ami azért jelenthet valamit. Amúgy találtam egy ugyanilyen kérdést neked, amire ezt válaszolták: "Ugyan nem teljesen német szakos, de a debreceni Tóth Árpád Gimnázium német tagozata". Többet nem tudok hozzá szólni, mert azért annyira nem ismerem a gimiket, de sok sikert a keresgetéshez:)
2012. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Tóth Árpádban tényleg jó a német tagozat.
2012. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Tóth Árpád is jó, de ajánlanám az Óbudai Gimnáziumot Budapesten, ott van német tagozat, és nagyon jó! :))
2012. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!