Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elszúrtam az egyetemi jelentke...

Elszúrtam az egyetemi jelentkezést?

Figyelt kérdés

A hitelesítő adatlapnak a beadási határideje március 5-e volt. Én korábban már postára adtam egy lapot, de sajnos nem a végleges verzió volt, így kaptam egy e-mailt, hogy mielőtt adjam postára a végleges verziót.

Végül március 6-án küldtük el a véglegeset, elsőbbségivel. Elvileg 2-3 napon belül megtörténik a feldolgozás, és e-mailben értesítenek róla. Azóta eltelt 4 munkanap, és még semmi hír. Ez most azért van, mert későn adtuk fel, és így lecsúsztam a jelentkezésről, vagy csak időbe telik, míg feldolgozzák az adatokat, mert sokan vagyunk?



2012. márc. 12. 11:37
1 2
 1/15 Andizsuzsi ***** válasza:
Hiánypótlásra a felszólítás után 8 nap áll rendelkezésre. Ha ezen belül küldted, rendben van.
2012. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a lényeg, hogy mikor érkezik meg, hanem hogy mikor küldték el. A feladás dátuma rajta lesz a levélen. Nem igazán értem mit értesz azon, hogy "nem végleges verzió". Mi a csudát adtál akkor postára? No mind1. Nem hiszem, hogy ezzel elszúrtad volna a jelentkezésed. Más nem, akkor az elsőt veszik figyelembe. A jelentkezés feladásának határideje volt márc. 5-e. A többi dokumentumot még ráérsz júniusig, vagy júliusig csatolni.
2012. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha az első "nem végleges" verzióban valami fatális hiba volt, ami nélkül nem működne a felvételi, akkor a márc. 6. már késő, tehát hiába bizonyítod, hogy feladtad, az 1 nappal később történt meg, mint a határidő. Leírnád, kérlek, mit értesz nem végleges változat alatt?
2012. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen. Szóval elektronikus úton, interneten keresztül adtam be a jelentkezést. Megadtam az adatokat, leadtam a jelnetkezést, majd mikor úgy gondoltam kész vagyok, akkor kinyomtattam a hitelesítő adatlapot. Csak azután még módosítottam ezt-azt (pl felvettem egy másik szakot is a jelentkezési lapra) és mivel módosult a jelentkezésem, így módosult a hitelesítő lep is, így nyomtattam egy újat. A probléma ott kezdődik, hogy véletlenül nem a jót adtuk postára, hanem a korábbit. Kaptam e-mailt, hogy a hitelesítő lap, és az elektronikus jelentkezésem nem egyezik, így adjam postára a 'végleges' adatlapot. Amit sajnos bizonyos okokból csak március 6-án küldtünk el. (Én jelenleg külföldön vagyok, anyuék adták postára a levelet, és nem tudták, hogy márc. 5-ig fel kell adni...) A jelentkezés amúgy már be van fizetve, minden dokumentum fel van töltve... Most akkor lőttek az egésznek? :S :(
2012. márc. 12. 18:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen kérdezd meg az ügyfélszolgálaton, hogy mi a teendő, nem akarok ostobaságot mondani. Szerintem a beküldött jelentkezésed marad érvényes, de jobb lesz, ha megtudakolod a felvi ügyfélszolgálatán, ott 1000% százalék, hogy segítenek, és megmondják mi van ilyenkor. Remélem érvényes marad!
2012. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Holnap délelőtt az lesz az első dolgom, hogy felhívom őket. Én is bízom benne, hogy érvényes marad. :(
2012. márc. 12. 20:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Nos, mi lett? Hívtad az ügyfélszolgálatot? Mit mondtak?
2012. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Azt hiszem most kapok agybajt. :)

Nem hívtam ma fel az ügyfélszolgálatot, mert nézegettem felvit, és ott azt írták, hogy 15-ig dolgozzák fel nagyvalószínűséggel az adatokat, szóval úgy gondoltam várok még vele. Most este kaptam is e-mailt, melyben tájékoztatnak, hogy hibás hitelesítőlapot küldtünk be. Amit nem értek, hogyan lehetséges, vagy miért, vagy mi van... Holnap felhívom az ügyfélszolgálatot, hogy akkor mit tehetek most...

2012. márc. 13. 19:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint vagy még nem kapták meg az új hitelesítő lapot, vagy már későn lett feladva. Mindenesetre holnap MINDENKÉPPEN hívd fel őket! Nem szabad várni. Hátha lehet még valamit tenni, ha nincs minden rendben,
2012. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindenképpen felfogom hívni. Szurkoljatok... :/
2012. márc. 13. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!