Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van ha valaki megbukik...

Mi van ha valaki megbukik szóbeli érettségin, de csak egy tantárgyból?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 22:09
 1/9 anonim válasza:
4%
Ha jó lett az írásbelije abból a tantárgyból, akkor szerintem nem bukta...
2009. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
8%
Hát én anno 9 évvel ezelőtt megbuktam irodalom szóbeliből szerintem. A röhej az, hogy minden évben vagy osztály első, vagy osztály második voltam. :-D És azt még hozzá kell tennem, hogy nekem 11 tantárgyból kellett érettségiznem. Az írásbelit megírtam irodalomból ötösre, aztán rá 3-4 héttel jött a szóbeli így tanultam, mint az őrült az összes tantárgyra, tök jól vágtam mindent és másnap reggel az szóbeli érettségi napján a buszon ülve jutott eszembe, hogy irodalomból is fogok szóbelizni és arra egy mukkot se tanultam. Így aztán két szót alig bírtam szólni a vizsgán (azt se tudtam miről van szó, csak ami megmaradt a fejemben az órák során) és gondolom egyest kaptam rá, mivel az érettségi bizonyítványomba végül kettes került az irodalomhoz, már pedig az írásbelim ötös lett szóval, túl sok más jegyet nem kaphattam rá. :-D A tanárt nem tudtam róla megkérdezni azóta se. De nem nagyon érdekelt, mert az összes többi négyes-ötös lett. :-D
2009. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

tavaly érettségiztem, az egyik osztálytársam megbukott matekból(se az írásbeli, se az azt követő szóbeli nem sikerült neki)így csak ebből az 1 tárgyból évet ismételt, nem is kapott érettségit, csak lapokat, amin szerepelt a többi tárgyból elért eredménye.

Ha most érettségizel, sok sikert!!!:)

2009. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

hát ezek nem valami biztatóak:S

2009. jún. 10. 22:30
 5/9 anonim válasza:
66%
A szóbelin és az írásbelin is külön-külön el kell érni a 10%-ot,akkor megvan az érettségid.Ha ez nem jön össze,ebből az egy tantárgyból ősszel újra érettségizhetsz.
2009. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
22:24es vagyok...őt is csak azért húzták meg, mert képtelen volt normálisan viselkedni(szóbeli érettségire haspólóban érkezett, és szakadt farmerben, pedig nagyon jómódban él), meg persze tanulni se akart egy szót se. a mi tanáraink mindenkit átengedtek, kedvesek voltak, akin látszott, hogy tanult valamennyit is, és szeretné mindenképpen az érettségit.
2009. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Suttyó lehetsz, ha az írásbelin nem tudtál összeszedni legalább egy kettest.
2009. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

10:13 as : te pedig suttyó is vagy mert idejössz és irkálod a roppant hasznos válaszaidat

a kérdező azt kérdezte hogy mi van ha SZÓBELIN megbukik valaki egy tantárgyból. egy szóval nem említette az írásbelit.

amugy ha írásbelid 5ös is és szóbelin nem tudsz kinyögni 10% ot akkor is bukta... ennyit erről

2009. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
akkor nem kapsz érettségid amíg meg nem lesz abból a tárgyból, mert ugye az autmatikus bukás. de csak nem buksz meg, jóformán ha a nevedet elmondod megvan a kettesXD
2009. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!