Lehetek így orvos?

Figyelt kérdés

Idén félévkor bioszból 3-as voltam.Lehetek így orvos?

(egyébként még a rendőr szakmán gondolkozom,melyik a jobb szerintetek?)


2012. márc. 15. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi mérföldekkel jobb, de ha gimiben csak 3-asra sikerül a biosz, akkor nem kéne erőltetni.
2012. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általánosba járok még.
2012. márc. 15. 20:02
 3/8 anonim válasza:
18%
Ebbe az országba pont elég lesz .
2012. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó, ezt úgy írtad, mintha olyan könnyű lenne bekerülni/elvégezni (!) az orvosit. Mindegy.


Hát 3-as biosszal nem lehetsz, mivel emelt szintű érettségit is kell belőle tenned és ha nem vagy belőle jó, nem is szeretnéd. De ha ezt az orvososat csak most vetted a fejedbe, akkor próbálj meg ráhajtani a bioszra, mert lehet, hogy így, hogy van vele valami célod megszereted. Aztán ha tudsz 5-ös lenni gimiben és nem szakadsz bele, akkor persze, lehetsz:)

2012. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. és 2. válaszolónak köszönöm. :)

Hát most 7. osztályos vagyok,eddig mindig ötös voltam,tavaly év végén lettem csak négyes,most meg ugye a hármas.

2012. márc. 15. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, az általános iskolai jegyeidet a kutya nem fogja nézni :) Persze gimnáziumi felvételinél még igen, de egyetlen hármas azért nem számít ám, attól még fel fognak venni gimnáziumba. Aztán tanulj szorgalmasan biológiát, kémiát, érettségizz belőle jól, és akkor TALÁN fel is vesznek.
2012. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha már az alapokkal sem tudsz megküzdeni, mit akarsz majd pl a biokémiától? Szerintem hanyagold, de álomnak szép. Ápoló még lehetsz.
2012. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

óóó általános iskola.. :) anno 2-es voltam (általánosban) kémiából, jelenleg gyógyszerkémia szakon tanulok. persze, középsuliban vagy érettebb voltam már, vagy többet tanultam kémiára meg biológiára, nemtom, de én az általános iskolás jegyek miatt nem paráznék :) gimiben kell majd odatenni magad, kémia bio fakultációkkal, extra tanulással, olvasással, úgyhogy ne aggódj, hogy mit mond egy általános iskolai tanár, a gimiben úgyis tök előröl kezditek a bio-t.


saját sztori: nekem anno a kedves tanárnéni megmondta, hogy semmi esélyem sincs semmilyen természettudományi képzésen, nemhogy kémián. na, ilyenkor nevetek egy jót, 2 év egyetemet már lenyomtam, nulla bukással és jó jegyekkel (és kőkemény tanulással persze!) azóta sem láttam azt a tanárnőt, de ha akármikor összefutok vele, tuti, hogy az arcába fogom dörgölni mekkora király lett belőlem röpke 8-9 év alatt :D


sok sikert ha ez a terved, anno én is gondolkoztam az orvosin, aztán rájöttem, hogy maga a gyógyszerkutatás jobban érdekel.

2012. márc. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!