Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szépségiparban szeretnék...

A szépségiparban szeretnék dolgozni. Merre induljak el?

Figyelt kérdés
na nem modellkedésre vagy ilyesmire gondoltam, hanem pl vmilyen kozmetikai cégnél szeretnék dolgozni, mint pl beszerző, kozmetikai tanácsadó stb.. Milyen képzés szükséges?

2012. márc. 17. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen. Felkeresed az Avont, Oriflame-et vagy valamelyik hasonló céget, és elkezdesz dolgozni.
2012. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem Avon tanácsadónőre gondoltam. Az semmi, csak egy hobbimunka.
2012. márc. 17. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsőnek nem árt vmilyen célirányos végzettség, pl kozmetikus. Illetve, ha kifejezetten cégnél szeretnél dolgozni, mint mondjuk beszerző, esetleg reklámipar, akkor én ajánlom a kereskedelem és marketing nevű szakot.
2012. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hobbi szinten is csinálni, meg lehet komolyan is. És jó referencia lehet, egy hasonló munkánál. Ha tanulni szeretnél, akkor az előző válaszoló által említett szakmák nem rosszak.
2012. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!