Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ösztöndíj-lehetőséget ismertek...

Ösztöndíj-lehetőséget ismertek erre az esetre? Létezhet bármi is?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy ugyan van már két bölcsész diplomám is de hát ugye napjainkban minimum azt mondhatom, piaci értéke nulla, annak ellenére, hogy kitüntetéses meg nem is olyan gyakori terület, de hát ez van. Most ellenben van egy két éves szintén egyetemi képzés, amellyel már jó eséllyel fogok tudni dolgozni, akár magánvállalkozóként is. Na most ilyen esetre létezik bármilyen ösztöndíj vagy állami, ill. egyéb alapítványi támogatás? Ismertek ilyet? Ha bármilyen ötletetek van, nagyon megköszönöm, mert egyébként meg baromi drága a képzés, főleg hogy hát most meg alig van bevételem.

köszi előre is


2009. jún. 12. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Diakhitel, munka a suli mellett?
2009. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk munka?

Két diplomádat fizette az állam, mit akarsz még?

2009. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul olyan két diplomát ami ezek szerint pénzkidobás volt, mert dolgozni azt nem tudsz vele.
2009. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na azt nem mondtam, hogy nem dolgozok, és azt s emondtam, hogy mind a kettőt fizette az állam, de mindegy. Azért köszi, nagy segítség volt. Arról nem tehetek sajnos, hogy bármennyire is kitüntetéses és stb, sajnos a mai világban a bölcsészettudományi területek nyugodtan mondhatjuk, piacképtelenek.Igen ám, de nem mindenki akar marketing-manager lenni, és nem is fekszik az a terület, nem tudom mire jó ez a hangnem. Ill. van egy harmadik is, de az is bölcsészettudományi, viszont az külföldön szerzett, na az el tudod képzelni mennyibe került, ugye? Aztán piaci értéke ismét nem sok. De hát nálunk őszintén, értelmes munkának van egyáltalán piaci értéke? Végül is igazatok van, az orvos is mi a frásznak lesz orvos, hiszen nem fizetik meg, csináljon mást. Tanár is minek, majd lesz valahogy ... Az ész megáll.

Ha meg csak ennyire képesek páran, akkor én ennél előrébb járok, mert vannak erre állami ösztöndíjak csak azt hittem kicsit konkrétabb infóval tud valaki szolgálni.

2009. jún. 12. 16:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt valóban nem tudom, hogy diákhitel ilyen esetben lehetséges-e vagy sem, bár végül is jó üzlet az nekik, úgyhogy sztem biztos, de majd utána járok. Munka meg természetesen oké mellette, feltéve, hogy van.
2009. jún. 12. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!