Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Albérlet esetén melyik lehetős...

Albérlet esetén melyik lehetőséget választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Nem csak lányok válaszát várom, de egy lány szemszögéből nézve próbáljatok válaszolni. Szóval két lehetőség van. Mindkettőnél nagyjából azonos felszereltségű lakásról, illetve azonos anyagiakról van szó. Nincs olyan ismerős akivel össze lehetne költözni, tehát mindkét esetben idegenekkel költöznék össze.

1. verzió

Az egész lakásban csak lányok laknak. Nem jut külön szoba, tehát van 1 szobatársam.

2. verzió

Van külön szobám. A lakás többi részében fiúk laknak.


Melyiket választanátok?

Majd leírom én is, hogy melyik a szimpatikusabb megoldás, csak az első pár válaszadót nem szeretném befolyásolnia véleményemmel:)


2011. aug. 18. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az első. :)

A leírásodból nekem az tűnik ki, hogy nincs jelenleg párod, és pasizni szeretnél. De mi van akkor, ha egyik sem szimpi? Teljesen más férfivel lakni, mint azonos neművel. :)

2011. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy akkor lakj fiúkkal,egy közeli ismerősöm aki egy álldott nyugodt természtű lány,mindkét helyzetben volt.Amikor lányokkal lakott egy hónap után elmenekült az albiból,pedig akkor is volt külön szobája,aztán összeköltözött csak fiúkkal és 5 évig laktak együtt.Természetesen akkor is volt külön szobája.

Én a fiúkkal való együtt lakást favorizálnám.


33/n

2011. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Én a fiúkra szavazok, mert a lányok nem összetartóak, klikkek alakulnak ki, féltékenységi rohamok hiszti stb... és meglepő, de a fiúk pakolnak maguk után, a lányok nem mindig...

25/L (voltam egyetemista)

2011. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mindenképp fiúk!
2011. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs párom ez igaz, de nem akarok pasizni. Bár elismerem a 2. verzió a szimpatikusabb számomra. De nem a fiú lakótársak miatt. Hanem a külön szoba miatt. Mert van lehetőségem bemenni, magamra csukni az ajtót és egyedül lenni. Tanulni nyugodtan. Vagy pl mi van ha a másik lány felhoz egy pasit? Vagy ha esetleg én szeretnék felvinni valakit? Meg egyáltalán az embernek szüksége van a személyes térre, egy szobatárssal nem igazán lehetsz egymagad soha. És inkább laknék fiúkkal, minthogy osztozni kelljen a szobán.
2011. aug. 18. 23:12
 6/12 anonim válasza:

Fiúkkal sztem is:)

Én is ink. olyat keresek am, ahol van saját szobám.

2011. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én annyira nem válogathatok, főleg, hogy most derült ki nemrég h nem kaptam koleszt. De igyekszem saját szobás albit találni. Egyébként azt vettem észre, hogy sokkal nagyobb a kínálat lányoknak, mint fiúknak.
2011. aug. 18. 23:20
 8/12 ava87 ***** válasza:
Második. A külön szoba szerintem aranyat ér :)
2011. aug. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy lánnyal nagyobb veszekedések lehetnek, mint akármelyik fiúval, és ha külön szobád van, elvonulhatsz, ha véletlenül összevesznétek, de ha szobatársad van, és pont vele veszel össze, akkor az elég gáz tud lenni.


Szóval szerintem a második verziót kellene választanod, szerintem a fiúk még tisztelni is fognak, nem állnak le veled hajat tépni, ami lányokkal pedig előfordulhat, főleg, ha nem ismerőseid, hanem vadidegenek.

2011. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is inkább a fiúkat javaslom. Legalább nem lesz annyira idegen, ha a pároddal költözöl majd össze. :D
2011. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!