Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A TB ÜGYINTÉZŐ TANFOLYAM...

A TB ÜGYINTÉZŐ TANFOLYAM MENNYIRE NEHÉZ?

Figyelt kérdés
Számítások stb. sok van benne?Gyesen vagyok itthon ezért szeretném elvégezni.
2012. márc. 20. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
van számítás is, de nem is ez a nehéz, az elmélet annyira száraz hogy lehetetlen megtanulni, és mivel a tanfolyam időtartama rövid a tananyag sok ezért rövid idő alatt kell sokat tanulni, napi 6-7 órát tanultam csak itthon és nem is voltam kiemelkedő és mindig kell tanulni, én nem ajánlom, ráadásul nem is lehet benne elhelyezkedni, én megbántam hogy elvégeztem.majd írd meg hogy döntöttél amúgy a számítások is évről évre változnak, a jogszabályok miatt
2012. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Remélem még olvasod kedves kérdező..végül elmentél? Én is ezen a képzésen gondolkozom..Megérte? Sikerült vele elhelyezkedni?
2012. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!