Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ötvös vagy újságíró esetleg...

Ötvös vagy újságíró esetleg rendezvény szervező vagy reklámtervező szeretnék lenni. Melyiket ajánljátok, melyikből lehet jobban megélni? Hol és milyen képzések vannak Budapesten?

Figyelt kérdés
Nehéz anyagi körülmények között élünk, és már egész kiskorom óta az volt a célom hogy kilábaljak ebből. Mindig jó tanuló voltam ezért főiskolára vagy egyetemre akartam menni hogy diplomát szerezhessek. De most hogy így lecsökkentették a keretszámokat ,szinte alig van esély rá hogy bekerüljek egy államilag finanszírozott főiskolára. Az anyagi körülményeink sajnos nem teszik lehetővé hogy drága iskolákban tanuljak. Mégis szeretnék egy olyan szakmát kitanulni amit élvezek , szeretek csinálni , és meg is lehet élni belőle. A diploma mindenképp előny, ha ilyen képzésekről tudtok , kérlek mindenképp írjátok meg!( főképp államilag finanszírozott , vagy támogatott képzések érdekelnek)
2012. márc. 20. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! ha úgy érzed, húzós lesz a következő éved, vagy képetelen vagy dönteni, akkor hagyj ki egy évet esetleg menj el bébiszitternek külföldre vagy bármi :) egy diploma nem hátrány, de nem mindegy hol kezded el és milyen szakon...

én az újságírást azért hanyagolnám, mert szerintem egyre nehezebb munkát találni a médiában plusz túlképzés.Rendezvényszervező ha jól tudom az andragógia, erről nem tudok semmit se mondani. Ha jó a kézügyességed akkor tanulhatsz okj-n grafikusként, ők csinálják a reklámpalkátokat stb. ötvösről nem nyilatkozom. és ne légy elkeseredve! tudom, hogy nehéz, mert ha nem jön be a képzés és hiába vagy államilag támogatotton akkor is fizetned kell :(

amúgy meg ne hidd azt feltétlen, hogy a diploma aranyat ér! nem hiába van ez, hogy műszaki, informatikai, természettudományos szakot annyira akarják népszerűsíteni most... :)

2012. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha újságíró akarsz lenni, kérlek tanulj meg írni!!!!! Tudod, elengedhetetlenül fontos! én még olyat nem láttam, hogy valaki fősulira készül és nem tesz a hogy elé vesszőt! szóval az újságírás kilőve...
2014. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én meg olyat nem láttam, hogy valaki kisbetűvel kezdjen egy mondatot, és ahelyett , hogy elásná magát , leoltson valakit egy vessző hiba miatt.. Látom megragadtad a kérdés lényegét. Az ilyen kötözködő embereket imádom.. Remélem megtalálod a lelki békéd..
2014. okt. 15. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Megszámoltam, pontosan 7 hibád van (ha nem több) e pár sorocskában, nem pedig 1, szóval látom, a matek sem megy a legjobban...
2014. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!