Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes az orvosit...

Pisthi kérdése:

Szerintetek érdemes az orvosit idősebben is elkezdeni?

Figyelt kérdés
27 éves leszek idén ősszel, és most kezdeném az orvosit. Mi a véleményetek erről ? Nagyon késő ? Meg lehet még csinálni ? Tudtok még arra példát, hogy valaki ennyi idősen kezdte ? Köszi a válaszokat előre is!
2012. márc. 21. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

szia hát példaként csak őt tudom mutatni [link]

szerintem nemszámít a kor, ha ez az álmod akkor hajrá!

2012. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy csomó idősebb ember orvosin.

Szerintem nem késő, csak jól meg kell gondolni. 6 évig nem tudsz dolgozni, a szüleidre/párodra vagy utalva anyagilag. Utána sem lesz vmi álomfizetés, nehéz talpra állni...

2012. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
23:15 köszönöm szépen a kommentet, nagyon hasznos és inspiráló. Nem tudod esetlge, hogy lehet felvenni a bloggolóval a kapcsolatot ?
2012. márc. 22. 02:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag megtudod oldani(mivel mellette dolgozni lehetetlen), akkor simán. Na meg persze nagyon elszántnak kell lenni:)
2012. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!