Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A mai világban melyikkel...

A mai világban melyikkel jönnék ki jobban? Mivel tudnék jobban beilleszkedni? Mit tanácsolnátok ti érett (felnőtt vagy nem) fejjel hogy melyik lenne ebbe a világba a kifizetődőbb?

Figyelt kérdés

16éves vagyok és most kell eldöntenem a gimibe hogy milyen fakultációra menjek. Föcire és tesire megyek és még vagy biosz vagy töri lenne amit választanék de nem tudok dönteni


töri: szinte mindenhez kell töri,könnyebb mint a biosz(mert meg tesire és föcire is megyek ezért nem kell majd annyira megszakadnom mint a biosszal)


biosz:jóval jobban érdekel de mondják hogy az bivaly,de az egyik kedvenc tantárgyam meg lehet hallani hogy most bioszra kevesen jelentkeznek meg az állam támogatja stb.


NEM TUDOM MÉG HOVA TOVBB ezért kérnék véleményt,segítséget :D


2012. márc. 29. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

ebben a világban kifizetődőbb.... erre nem tudok válaszolni...

Mi jön neked szóba továbbtanulás szempontjából egyáltalán? Mi felé kacsintgatsz?

Írd fel magadnak az összes szakot, ami most szóba jön, s mellé a tárgyakat, amik kellenek. Aztán meditálgass egy kicsit a papírod fölött. Vagy írd ki ide nekünk, mert az már konkrétabb, így nehéz valamit is mondani...

2012. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont az hogy nem igazán tudom hogy merre tovább..meg az is lehet baj pl. hogy ha irok biosz emelt 2-3ast akkor az rosszabb lenne mint a közép4-5 érettségi
2012. márc. 29. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:

"öri: szinte mindenhez kell töri," Ez nem igaz. Alig szükséges valamihez történelem.


Matek, fizika, info nem érdekel? Akkor sok jól fizető állásra lenne lehetőséged, mint gépész-,villamos-,vegyész-,biomérnök vagy programtervező-,gazdaság informatikus, mérnökinformatikus. Szerintem jelenleg ezekkel lehet a legjobban megélni.


Amúgy tesi fakot miért vettél fel ? Esetleg ilyen irányban akarsz tovább menni ? Mert ha nem, akkor válassz mást és mellette külön sportolj inkább.

2012. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!