Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tanulás estin vagy...

Tovább tanulás estin vagy nappalin? Részletek.

Figyelt kérdés
Most fogok végezni a szakmunkással és szeretnék érettségizni . Eddig úgy tudtam, hogy estin is le lehet rakni és két éves lenne. De kaptam olyan választ, hogy estin 4év lenne, de ha nappalira megyek akkor 2év? Még az érdekelne, hogy akárhova is megyek nappalira vagy estire ott az általános iskolás jegyek számítanak vagy a 9-10 évfolyam? Válaszotok előre is köszönöm!

2012. márc. 7. 14:36
 1/1 anonim válasza:
Hát nem tudom hova jársz suliba, de én szintén szaki után mentem esti érettségire most fogok végezni és 2 év volt! Az oltári baromság hogy estin lenne 4 nappalin meg 2 legalábbis nem hallottam még ilyet sehol, már csak azért se mert ha estire megy valaki akár 8 általánossal akkor is le teheti 2 év alatt estin az érettségit (más kérdés hogy sikerül-e) csak annak 9-10 évfolyamból különbözeti vizsgát kell tenni! Neked valószínűleg nem kell mert van 9-10-ed és ezeket a jegyeket nézik nem az ált.iskolait!
2012. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!