Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnáziumi matekdolgozathoz...

Gimnáziumi matekdolgozathoz lehet használni függvénytáblázatot?

Figyelt kérdés
Mivel érettségin is lehet, ezért a tanár köteles megengedni, hogy használjuk, nem?
2012. márc. 29. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem köteles megengedni.

Én a 4 év alatt nem tudom, hogy írtam-e talán 5 olyan matekdogát, ahol engedték a függvénytábla használatát.

2012. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tanártól függ,hogy megengedi-e.Lehet,még a hasznotokra is válik,ha nem engedi,mert a saját,egyéni tudásotokra kell hagyatkozni,az érettségin az inkább amolyan "emlékeztető",elvégre oda rengeteg anyag kell,dolgozatot pedig gondolom,nem a teljes 4 éves gimnáziumi anyagból írtok...
2012. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem köteles engedni.

amúgy ha valaki továbbtanul, akkor NAGYON HASZNOS ha fejből tudja amit kell, ugyanis a felsőoktatásban semmit nem lehet használni így, mint segédeszköz. (Gyakran számológépet sem.)

2012. márc. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk megengedte, illetve az volt, hogy előszedtem a dolgozatnál, nem szólt érte semmit, és volt, hogy egy feladatot jobban meg tudtam csinálni, mint az, aki nem használta(dolgozat után meg még mondta is,hogy nem mondta, hogy nem lehet használni). én úgy gondolom, hogy érettségin is azt fogod használni, így órán kell megtanulni a használatát. kérdezd meg a tanárodtól ,hogy engedi-e, vagy egy dolgozatnál szedd elő. ha szól érte, akkor így jártál.
2012. márc. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk megengedte, még az elején megtanította hogyan kell használni, mit hol találunk, mert az érettségin is lehet használni. De nincs ilyen "szabály", hogy ha az érettségin lehet használni akkor a matek tanárnak a dolgozatoknál is meg kell engednie.
2012. márc. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 30. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nekünk csak a próbaérettségire engedte meg. és az ismétlő dolgozatoknál 4. év 2. félévében, addig NEM. de azt mondom jogos mert pl matek zh-kon se lehet meg egyetemen semmi értelme.
2012. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!