Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnök illetve programozó...

DownDownDown kérdése:

Mérnök illetve programozó informatikus? Kérdések lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy a mérnök informatikusnak főként melyik 2 tantárgy kell,és a programozó informatikusnak mik kellenek főleg?Még van időm eldönteni,de szerintem itt szeretnék elhelyezkedni.Köszönöm előre is.
2012. márc. 30. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

matematika

informatika

fizika


nem 2 kell hanem inkább 3

de ez a "fontossági" sorrend, logikád legyen nagyon jó, mert ezekre nem elég csak bejutni, a bejutottak általában 10%-a végzi el

2012. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Matematika, informatika. A mérnök inkább hardveres, a programozó inkább szoftveres, de leginkább rajtad múlik, hogy melyik területbe ásod bele magad.
2012. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Proginf: matek, infó

Mérnök: matek, infó, fizika


A matekot tényleg komolyan kell venni mind a 2 helyen, általában az a bukó tárgy.

2012. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Igen,ha oda akarok menni akkor bele kell húznom a matekba,fizikát meg elég jól meg tudom érteni.
2012. márc. 31. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:

hát akkor hajrá


matekból mindenekelőtt analízis (határértékszámítás, differenciálszámítás, teljes függvényelemzés), lineáris algebra, a többit nem tudom, ja igen: LOGIKA, először ennyi :)

2012. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!