Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PE: programtervező informatiku...

PE: programtervező informatikus vagy vegyészmérnök?

Figyelt kérdés

Szeretnék jelentkezni a Pannon Egyetemre csak nem tudom,hogy minek menjek vegyészmérnöknek vagy programozónak?

Igazából azzal nem vagyok tisztában hogy melyik keres több pénzt, és mennyivel?? (külföldön(Amerikában) és Magyarországon is érdekel)(Bár ilyen életkörülmények között Magyarországon lehet külföldön tölteném el életem nagy részét egyetemi éveim után, amúgy is szeretném Amerika fejlettebb városait beutazni :) )

Illet hogy mind2 képzéssel milyen az elhelyezkedési lehetőség diploma szerzés után itthon, és Amerikában?

Igazából kb mind2 irány ugyan olyan szinten érdekel, mielőtt még valaki azt kérdezné ,hogy melyik tetszik jobban válasszam azt.

Amúgy van valami nehézségi szintbeli különbség a 2 képzés között? (bár nem hiszem)

A választás szempontjából még az is fontos hogy én hosszútávban is gondolkozok,szóval hogy 10-15 év múlva mennyire változhat ezeknek szakmáknak fizetése,kereslete.

Várom az ott tanúlak és illetve a szakmában dolgozók véleményeit,tapasztalatait! :) Köszönöm! :)


2012. febr. 22. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Arra menj, ami jobban érdekel.


Informatikusból elég sok van manapság, ha azt választod, akkor jónak kell benne lenned és nem csak a pénzt kell szem előtt tartanod, hanem szeretned is kell amit csinálsz.


A vegyészről nem tudok sokat, de tuti azzal is lehet munkát találni.


Azt, hogy mi lesz 2-3 év múlva sem lehet megmondani, nem hogy azt, hogy mi lesz 10-15 év múlva. :)

Válaszd azt, ami érdekel és amit szívesen csinálnál.

2012. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!