Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jelentkeztem óvónőnek és...

Ha jelentkeztem óvónőnek és átmentem az alkalmasságin, de azóta kiderülne, hogy cukorbeteg vagyok (ami kizáró ok), akkor nem vennének fel?

Figyelt kérdés
Csak olyan iskolákat írtam be, ahonnan a c.betegség kizáró ok. Ha ezt eltitkolnám, az mennyire törvénybe ütköző, mit kapnék érte?
2009. jún. 15. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha büntetést nem is ---azt mondanád, nem olvastad el figyelmesen a tájékoztató "kizáró okok" rovatát, ---, de ha kiderülne, márpedig 3 évig eltitkolni nem biztos, hogy menni fog...tudod "jóakarók" mindig vannak, szerintem elbocsátanának a suliból. És mi van, ha pont az utolsó évben lenne ez? elvesztegetsz 2-3 évet, nem kevés idő, energia, pénz...stb. De annyira sztnél óvónő lenni??? Nekem is gyerekkori vágyam volt ez, sikerült is, de csak papíron sajnos, mert manapság egy óvónő nagyon nehezen talál állást, és valljuk be, ha kap is, nagyon-nagyon alacsony a fizetés! Ahhoz képest legalábbis, amennyit dolgozni kell+amennyi a felelősség. Nem lebeszélni akarlak, kívánom, neked sikerüljön! Sok sikert!
2009. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahol ez szigoruan kizaro ok, ott ugyis elrendelik az alkalmassagi orvosi vizsgalatot, azt pedig nem lehet kikerulni. Ha az alkalmassagin nem kerik az igazolast, akkor lehet, hogy a beiratkozasnal igen.
2009. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem óvónő akarok lenni, csak így tettem fel a kérdést, hogy "közérthetőbb" legyen :) Mert az alkalmassági feltételek megegyeznek.
2009. jún. 15. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mi akarsz lenni? Mert nem mindegy milyen szakma alkalmasságijáról beszélünk.
2009. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
E szempontból mindegy :)
2009. jún. 16. 09:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem veletlenul azok a kizaro okok, amik. Elkepzelhetetlennek tartom, hogy ne kernenek mindenkitol orvosi vizsgalatot. Azt meg nem tudod meghamisitani.
2009. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kíváncsiságból kérdeztem ,hanem ,hogy segíteni tudjunk. Lehet ,hogy van itt olyan ember akinek az a szakmája amit te tanulni akarsz és akkor ő könnyebben meg fogja tudni mondani,hogy kell-e a későbbiekben és tényleg szigorúan kérik-e vagy sem.
2009. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!