Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék diákcserén részt...

Szeretnék diákcserén részt venni, de szégyellem a lakásunkat. (? )

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék részt venni az iskolai diákcserén (olaszokkal), de a lakásunk, hogy is mondjam, eléggé lelakott (egy panelház). Szóval szégyellném ide felhozni a cserepartneremet, főleg, hogy észak-olasz, ahol azért sokkal nagyobb jólét van, mint itthon, és a panelház egy ismeretlen fogalom.

Ha részt vennék ebben a programban, akkor muszáj lenne elszállásolnom, másnál nem lehetne elhelyezni...:/


2012. ápr. 1. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod kikerülni ha cserediák akarsz lenni,de szerintem nem kell amiatt ennyire aggódnod...egyszerűen nem erről szól az egész :) én voltam ilyen programmal Belgiumban de hozzám nem onnan,hanem Németországból jött egy kisfiú.Mi is panelba lakunk,és meg mondom őszintén nekem is volt ilyen gondolatom de nagyon jól sikerült az a pár nap.Ne tartson ez vissza,menj ameddig van rá lehetőség ;)
2012. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!