Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Szégyellem...

Mi történik velem? Szégyellem magam, azért amit érzek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, van barátom nemrég voltunk 1évesek.

Az elején minden jól ment, bár sokszor megbántott, akkor éreztem hogy szeretem, és nem akarom elvesziteni, mára azonban ez megkopott.

Ugy érzem magam mintha házas lennék, talán nem is merek kilépni mert félek hogy majd a szüleim vagy mások mit gondolnak rólam, és hogy mi lesz Vele...


A baj tovább bonyolódik...van egy ismerősöm akivel néhány hete ismerjük egymást, vagyis inkább olykor találkozunk és beszélünk 1-2 mondatot. És amikor meglátom a srácot izgalom fog el, amikor meghallom a nevét nagyot dobban a szivem, jól érzem magam a közelében. De szerintem Ő nem érdeklődik irántam.

Össze vagyok zavarodva, mi történik velem?


Most is eltörött a mécses, össze vagyok zavarodva, barátom ma is jön át, de egyszerűen nemtudom mit akarok, nem vágyom már rá úgy mint azelőtt...olykor tehernek érzem ezt az egészet.

Pluszban az is összezavar amit a srác közelében érzek...úgy viselkedek amikor vele vagyok, mint egy idióta kislány, hülyeségeket beszélek, és tök béna vagyok.


Istenem nem tudom, bűnösnek érzem magam, amiért ilyeneket érzek. MOST MITÉVŐ LEGYEK? MI VAN VELEM???


2012. márc. 27. 12:56
 1/10 A kérdező kommentje:

ha szakítanék a barátommal furdalna a lelkiismeret és lehet meggondolnám magam.

A másik srác...1.nemis érdeklődik irántam 2.nemtudom járnék-e vele...

NEMTUDOM MIT AKAROK:(

VOLT MÁR IGY VALAKI? MIT CSINÁLT????

2012. márc. 27. 12:57
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és rengeteget balhézunk barátommal. Azelőtt sosem volt tesze-tosza döntésképtelen ember, mostmár az, és ez engem zavar. Hiába szólok neki, nem változik.
2012. márc. 27. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
19 éves vagy, nagyon-nagyon fiatal. Ne ragadj le ebben a kapcsolatban.
2012. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem most az nem fontos,hogy a másik sráccal lesz-e valami,ha kilépsz ebből a kapcsolatból,hanem az itt a lényeg,hogy már nem érzel semmit a barátod iránt. így meg felesleges tovább együtt lenned vele. azzal meg ne foglalkozz,hogy ki mit szól,hiszen még se gyerek se semmi nem köt össze titeket.! majd a srác is beletörődik,az is lehet hogy már ő is érzi,hogy már nem olyan jó a kapcsolatotok mint régen,és nem fogadja olyan rosszul ha szakítasz vele.
2012. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem szereted a párod!Lépj tovább!Vagy tartsatok szünetet,hogy rendezd magadban az érzéseidet..A másik srác lehet azért nem akar semmit,mert van párkapcsolatod..Ja és nem azért,de 1 év az semmi..Ha most nem érzel már semmit,az gáz..Én 3 éve vagyok a párommal,és jobban szeretem mint az elején..
2012. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek.

fúúú nehéz helyzet ez most... :(

olyan szintű vegyes érzések vannak bennem hogy semmit sem értek.

Ma jön barátom, úgy volt hogy itt alszik...de már a szex sem olyan.:( Szerintem akármennyire is kellemetlen ez nekem el beszélgetek vele:(

De azt nem mondom hogy más tetszik

2012. márc. 27. 13:09
 7/10 A kérdező kommentje:

az utolsó azt irta hogy lhet azért nem lép mert tudja h van pasim. Lehet jobb is hogy nem lép... mert ősz végén utazik külföldre dolgozni... nem kell még 1 csalódás:(

Csak hát hazudnék magamnak ha azt mondanám hogy nem esik rosszul hogy semmibe vesz

2012. márc. 27. 13:11
 8/10 anonim ***** válasza:

13:08 vagyok..

Szerintem ha minden rendben lenne köztetek,rá sem néznél másik pasira..Beszéljétek meg!

2012. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát akkor ma itt lesz rá az alkalom,hogy elbeszélgess vele. próbáld megfogalmazni magadba amit érzel,és mondd el neki is. és tényleg ne hozd szóba a másik srácot,mert az rosszul venné most ki magát.

kár tovább húzni a dolgot,mert később sem lesz könnyebb..

2012. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék,hogy azóta már megoldódott-e a helyzet!Írj magatokról,ha tudsz!:)

Nekem volt egy barátom,akivel 1,5 évig jártam.Ő ugyanezeket kezdte el érezni már amikor féléve voltunk együtt.Akkor én még futottam utána.Most a végén meg már én éreztem,hogy semmi sem olyan,mint amilyen régen volt.Ezt a kapcsolatot szex nélkül sikerült eddig fent tartani.Aztán most majd elválik,hogy a következő kapcsolatomba mikor tudok beleugrani.Most még egyenlőre úgy érzem,hogy visszaakarok menni a barátomhoz.Hiányzik,de nagyon!De nem szabad visszamenni ilyenkor már..egyszerűen utána semmi sem fog helyreállni!


16/L

2012. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!