Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségin lehet duplázni...

Érettségin lehet duplázni Fizika+ Informatika-val?

Figyelt kérdés

2013-ban érettségiznék, de nem tudom, hogy most hogyan is van, de az érdekelne, hogy lehet-e duplázni Fizika+ Informatikával, mivel elvileg csak 1-ik lehet, mivel egyik sem a kötelező tárgyak és választható meg csak 1 van.

De nem tudom, hogy 2013-tól 6 tárgyból kell érettsgizni ,vagy csak 5 ből?



2012. ápr. 4. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy egy választhatót lehet, csak egyet kötelező. Annyit csinálsz, amennyit akarsz, szóval duplázhatod ezt a két tárgyat. Az más dolog, hogy necces dolog bevállalni két ilyen nehéz érettségit, de ha jó vagy belőlük, senki sem fog megakadályozni, hogy megcsináld.

Az orvosoknak is kell érettségizniük bioszból és kémiából.

2012. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy duplázhatsz.


amit én eddig néztem, ott úgy volt, hogy a választható tárgyak:


matematika


ÉS


fizika

vagy

informatika

vagy

....


tehát itt a mateknak alapból benne kell lenni. nézt meg felvin a szak követelményeit

2012. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nézt=nézd
2012. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!