Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jól megy a nyelvtan, a...

Ha jól megy a nyelvtan, a helyesírás, minek kéne tanulnom?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy viszonylag jól fizető állást. Az idegen nyelvek is érdekelnek, szeretnék minél több nyelven megtanulni. Még csak 16 vagyok, de már jó lenne elkezdeni gondolkodni ezen.
2012. ápr. 4. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jól fizető állás a célod, akkor valamiben legyél nagyon profi. Az általad leírtakból talán azzal jársz a legjobban, ha azt angolt és még legalább két idegen nyelvet megtanulsz tárgyalási szinten. Feküdj neki minél hamarabb az elsőnek. Ha nagyon jól megtanulod, mindig lesz a kezedben valami, amivel pénzt tudsz keresni, és közben még eldöntheted, hogy merre tovább.
2012. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%
Már bocsi, de ez az alap, hogy vki tud helyesn írni. Ebből nem tudsz megélni. Ez most olyan, hogy én gyorsan tudok olvasni, ezért tovább tanulok egyetemen gyors olvasónak és meggazdagszok. Szerintem ezeket a magyar és hasonló semmit nem érő bölcsész szakokat még most felejts el, mert ezzel semmit nem fogsz tudni kezdeni az életben. A nyelv az egy fokkal jobb választás. De inkább válassz egy értelmes állást, amivel el lehet helyezkedni.
2012. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!