Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek ilyen kritikus...

Mit tegyek ilyen kritikus helyzetben?

Figyelt kérdés
Azt érzem nem bírom tovább.Jöv. héten kezdődik az érettségi,és úgy érzem belebolondultam teljesen.Már régóta tanulok és...:S éjszaka nem alszok. És már azon gondolkodtam,hogy itt hagyok mindent és beveszek egy csomó bogyót. Ugyanakkor nem merem. Félek. És az is idegesít,hogy annyit tanultam,de szerintem megbolondultam.
2009. jún. 17. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

:D

ez minden vizsgázóban benne van, van akiben kevésbé van akiben jobban.

a baj az ha nagyon parázós vagy akkor hibát hibára fogsz halmozni.

Nekem a tesóm ilyen. Egy rettentö okos ember, tanul éjjel nappal. De annyira fél a vizsgáktól hogy szinte bepánikol, hisztis rohamjai vannak elötte. Hihetetlen hogy egy kis dolgozat elött mint egy idióta. Túl nagy a drukk benne.

én úgy vagyok vele hogy tudom-e 2-es szintjén. Ha úgy érzem a kettes már meglesz akkor nem idegeskedek tovább. ìgy csináltam az érettségit is és 4-es lettem szinte mindenböl.

2009. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jovo heten erettsegizek en is...

en probalom nyugtati magam azzal, hogy talan sokan vannak akik ennyit sem tudnak...megsem idegeskednek

tegnap es tegnapelott is kiborultam sirtam, ma kicsit jobban vagyok, valahogy meg kell nyugodnom...

SOK SIKERT NEKED

2009. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj! Kedden szóbeliztem. Reggel olyan ideges voltam, hogy nem jutott eszembe a telcsim pinkódja, meg kellett néznem a papiron.

A tételek húzása után minden beugrott simán ment minden.

Sok sikert.

2009. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, mindenki ennyire parázik előtte. Én is így voltam vele, kiborultam, volt h bőgtem is:D Így utólag azt mondom teljesen felesleges. Bár kell hozzá egy kis szerencse is, de ha tényleg ennyit tanulsz, nem lesz baj:)))

Érettségin még a legszemetebb tanárok is tök rendesek lesznek, lesz bent csomó dolog ami segít, a felkészülési idő is elég sok:) Semmi pánik. De amúgy a félelem el fopg múlni abban a pillanatban amikor leülsz kidolgozni a tételt:)

2009. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!