Informatika szakos lány vagyok. Merre tudnék továbbmenni lehetőleg nem informatika irányába?

Figyelt kérdés
5évfolyamos angol nyelvi előkészítős szakközépiskolába járok, informatika szakra. 8.ba elég jól hangzott meg miért is ne, valamit kellett választanom,de időközben rájöttem egyáltalán nem nekem való, és hiába az angol nyelvi előkészítő semmit sem ér, és nem tanítanak semmivel többet-óraszámban sem. Még van 1 évem érettségiig,de nem tudom hová tovább.Szeretek intézkedni jönni menni rajzban és énekben erős vagyok,de ezekkel nem hiszem hogy sokra tudnám vinni. Egyre többet foglalkozom az angollal mert ugyérzem az az egy olyan tantárgy ami majd a jövőben mindenhez kellesz. Miskolci vagyok, aki netalán ilyen helyzetben van és ő már valamerre tovább tudott menni vagy aki tud valami tanácsot adni szivesen hallgatom.
2012. ápr. 10. 16:49
 1/2 anonim válasza:
csak énekkel és rajzzal sajnos tényleg nem nagy az esélye, hogy sokra viszed. ha tovább szeretnél tanulni döntsd el, hogy ezeken kívül melyik az a tantárgy amelyik a legközelebb áll hozzád és annak megfelelő szakot válassz. A rajztudás hasznos lehet, ha párosul mellé egy kis fizika és matektudás, ugyanis az építészeknél, formatervezőknél nagyon fontos dolog a rajz. Milyen beállítottságú vagy amúgy? Reál vagy inkább humán tárgyak érdekelnek?
2012. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A humán tantárgyak sokkal inkább mint a reál. Építészetet itt tanítanak miskolcon de csak fiúk mentek oda,egyik volt osztálytársam abbol a tantárgybol 2x bukott nemtudom hogytanulhatott aztmondják nehéz, de semmi sem könnyű az életben.
2012. ápr. 11. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!