Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tizedikben érdemes előrehozott...

Tizedikben érdemes előrehozott informatika érettségit tenni? Lány vagyok, és az tanárnőnk szerint (mellesleg ofőm is Ő) simán meglenne. Szerintetek inkább ECL - vizsgát tegyek, vagy az érettségit? Az érettségi jóval nehezebb?

Figyelt kérdés
Szerintem azért lenne jobb az érettségi, mert akkor már az ECL - bizonyítvány is megvan mellé. Lány vagyok, és az tanárnőnk szerint (mellesleg ofőm is Ő) simán meglenne. Szeretném megpróbálni, de előbb tájékozódnék kicsit. Köszönöm!
2011. jún. 4. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

érdemes, öcsikém is akkor tette, pedig alig tanult infót, gyorsan felhozta magát és 80% felett lett, én idén (12.-ben) csináltam és 93% lett, pedig egy hét alatt készültem fel, mert már 2 éve nem volt órám, van egy jó oldal, ahol az összes érettségi le van vezetve: [link]


én 2005-től megcsináltam az összeset és ennyi volt a készülés, ugyan meg volt az ECDL-em, de semmire nem emlékeztem, ha te még benne is vagy a tanulásban sima ügy, és 80-tól ECDL-t is kapsz! Szerintem vágj bele, kevesebb lesz a gondod negyedikben, hajrá!!


19L

2011. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

És bocsánat, csak megint összekevertem a nyelvvizsgával - mint mindig.:$ Akkor javítok, ECDL* - vizsga és ECDL - bizonyítvány. Bocsánat mégegyszer.

2011. jún. 4. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ecl az egy nyelvvizsga, nagyon jól teszed ha levizsgázol.

Az ecdl-nek viszont semmi értelme, pénzlehúzás az egész.

Simán megírhatod 90-95 fölé, én is 10.-ben tettem le, nem nehéz egyáltalán.

2011. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
csak 80% felett kapod meg az ECDL-t.. jah és nem olyan könnyű ám, csináld meg az eddigi érettségiket, ha azok mentem 90-ra kb, akkor neki indulhatsz. Nem értem mi a kérdés? mi honnan tudjuk milyen szinten állsz, és neked miyen nehéz?
2011. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mindent tanultál addigra, ami kell hozzá, akkor igen. De akkor utána az iskola végéig már csak emelt szinten próbálkozhatsz újra, ha nem sikerül. Viszont ez jó is, mert ha sikerül, akkor van egy középszinted, és később még mehetsz emeltre is.
2011. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Az ECDL-nek önmagában nincs sok értelme, semmiféle jogkövetkezmény nem fűződik hozzá. 80% feletti érettséginél pénzért kiválthatod vizsga nélkül. Az érettségi komolyabb dolog.
2011. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, de csak akkor, ha ez megkönnyíti 12.-ben a dolgod. Általában azért szoktak előrehozott érettségit tenni, hogy 12. év végén kevesebb legyen a vizsga a kötelezők (magyar,töri) mellett.
2011. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
...vagy azért, hogy legyen egy közép és egy emelt ugyanabból.
2011. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
...vagy azért, hogy akkor vizsgázzanak, amikor befejezték az adott tárgy tanulását, és frissek az élmények.
2011. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!