Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen jól használható képzése...

Milyen jól használható képzéseket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Másfél évem van hátra a DE BTK-n, s komoly érdeklődés fűz tanulmányaimhoz, de szeretnék belekezdeni egy olyan szakmába, amivel biztosan elkezdhetem majd megalapozni életemet az anyagiak oldaláról is... Nem szeretnék asztalos vagy pénzügyis lenni például, de ékszerbecsüs, antikváriumi eladó és lakberendező például szívesen lennék, de mindettől függetlenül lehet írni bármit, ki tudja mi indít meg aztán.

2012. ápr. 11. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
lakberendező kinek kell??XD istenem
2012. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
akkor inkább menj el asztalosnak, sokkal tisztább szakma és többet keresel vele
2012. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Két hasznos kiegészítő megjegyzés. 1. Érdeklődési területek nagyvonalakban: szépirodalom, szépművészetek (művészettörténet), társadalom, filozófiai diszciplínák, régiség, szakírás és sok minden, ami a rendszerezéssel kapcsolatos. 2. MA-s vagyok és nem BA-s.
2012. ápr. 11. 23:45
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem az ehhez kapcsolódó üresfejű megjegyzésekre vagyok kíváncsi. Mit jelent az, hogy "tisztább"?


Én tisztelem az asztalos szakmát, de nekem ahhoz semmi közöm. Úgy látszik, teljesen fölösleges erre az oldalra bármit is kiírni, mert főleg ilyen üresfejű megjegyzések jönnek ide.

2012. ápr. 11. 23:47
 5/16 A kérdező kommentje:
Na, csak az a fontos, hogy ne vedd olyan komolyan a dolgokat, ne bosszantsd fel magad olyanon, amin nem érdemes, mert én most ezt látom. Csak nyugodtan. Biztos nem vagy egyébként rosszindulatú, de ezekből a szavaidból annak tűnsz. Tényleg csak lazán, nem érdemes mindenen összeveszni, oké?
2012. ápr. 11. 23:59
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
nem bosszankodom, csak röhögök rajtad, ismerek jópár embert aki olyan értéktelen szakokat választott, teljesen nevetségesek...minek tanulnak évekig olyan szakot amivel nem keresnek pénzt?? na ez az ami bosszantó...és itt jön az idő és pénzkidobás. A komolyabb szakokra meg be se lehet jutni, amivel vihetné az ember valamire és kiszakadna a mókuskerékből.
2012. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
okok, bocs ha megsértettelek, csak mostanság kivagyok idegileg, valóban nem vagyok rosszindulatú, szóval bocs ha rosszul fejeztem ki magam
2012. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatodat nem hiszem, hogy értem, vagyis én máshogy gondolom. Egyébként minden diploma sokoldalúan felhasználható, ez persze nem feltétlenül szerencsés folyamat napjainkban, de így van, lásd, operátori, adminisztrátori stb. állások, de én konkrét szakmát szeretnék tanulni. Másrészt, egyetemen az ember tudományt tanul, nem pedig szakmát. Én pedig rajtad röhöghetnék akár, hogy mennyire... de itt inkább nem folytatom.
2012. ápr. 12. 00:05
 9/16 anonim ***** válasza:
röhögj inkább magadban
2012. ápr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem sértettél meg, csak értetlenkedéssel folytatom mindig az ilyen megjegyzéseket. Illetve nyilván gondoltam, hogy ilyet csak az ír, aki vagy totál k.o. agyilag, vagy pedig az, aki nyugtalan időszakát éli. Meg aki éjjelek éjjelén ír. Jó, én is éjjelek éjjelén írok, de én azért, mert be vagyok sózva a jövő tervezgetésétől :-) Persze nemcsak ezért. A jövő tervezését amúgy is édeskevés az anyagiaknál kezdeni. Attól nem lesz egy ember elégedett, ez biztos.
2012. ápr. 12. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!