Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem értem az MA képzéseket....

Nem értem az MA képzéseket. Pl: szociálpedagógus BA-val mehetnék én magyar szakra vagy egyáltalán nem lenne esélyem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 11:18
 1/3 :D:D:D:Danoni válasza:
Szia! MA szakra mehetsz de ehhez jobb ha megkeresel olyan szak embert aki ezzel foglalkozik és ő tud neked ebben segíteni :):)
2011. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felvi.hu-n van egy jó kis kereső, ahová be lehet írni, hogy milyen végzettséged van, és akkor hová mehetsz tovább, vagy arra is rá lehet keresni, hogy ha valamilyen mesterképzést szeretnél, akkor ahhoz milyen alapszak kell.
2011. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menj egyből ba magyarra, a szocped inkább szocmunka ma, pedtanár ma, pedagógia értékelés és mérés tanára ma, kollégiumnevelőtanár ma
2013. szept. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!