Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az első diplomát önköltsége...

Ha az első diplomát önköltséges formában végeztem, akkor a másodikat az állam is fizetheti?

Figyelt kérdés

És mi van ha fele-fele arányban végeztem fizetősön és támogatotton az első diplomát. Az utolsó félévet veszik figyelembe, hogy azt milyen formában végeztem el?


Tehát, ha az utolsó félévemet önköltségesen végeztem, akkor az azt jelenti, hogy a második diplomát végezhetem államilag támogatott formában is?



2012. ápr. 12. 09:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden fél évet olyan formában veszik figyelembe amilyenben végezted. Tehát ha vna egy képzés amit úgy kezesz, ohgy állami vagy és végzel így 2 félévet a többi 4-t önköltségesként akkor a felhasználható állami féléveid száma még 8
2012. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!