Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » HOgy fizessem ki a 1,5 milliós...

HOgy fizessem ki a 1,5 milliós tandíjat az állatorvosi egyetmre félévente?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy az állami féléveimet már elpazaroltam sajnos másra, és más diplomára is.( mester szakra). Semmilyen állami támogatott félévem nincs már. Nagyon szeretnék állatorvos lenni, de egy félév 1.5 millió, amit viszont nem tudok kifizetni... Van ötletetek?
2012. ápr. 14. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Talán elmész dolgozni, mint az emberek 90%-a, ha szeretne pénzt szerezni?
2012. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Diákhitel ÉS munka.
2012. ápr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Dolgozz vagy vegyél fel hitelt, esetleg mindkettő.

Mégis milyen választ vársz? Javasoljuk hogy rabolj ki egy bankot?

Esetleg keress vmi vén mamit és győzd meg, hogy némi ellenszolgáltatás fejében hagyja rád a vagyonát?

Vagy lépj be a maffiába és árulj drogot?

Vagy úgy őszintén, mit vársz?

2012. ápr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Az első sajnos hatalmasat túlzott a 90%-al, de tényleg a munka lesz a megoldás...
2012. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
bocsi, csak egy szám volt, h érzékeltessem, h azért a többség elmegy ilyenkor dolgozni, vagy legalábbis szeretne elmenni
2012. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Félévente másfél milliót magyarországi munkával nem fogsz tudni kipengetni. Ezt már elcseszted, már elmúltak azok az idők, amikor évekig lehetett próbálgatni, milyen pályához van affinitása az embernek. Sajnos a diákokban, a középiskolás tanárokban és a szülőkben még mindig a régi reflexek működnek, a "kerüljön be a gyerek mindenáron rögtön érettségi után a felsőoktatásba", ahelyett, hogy megvárnák, amíg megérik benne valamiféle hivatástudat, így sokan teljesen értelmetlenül használják fel az ingyenes féléveket.
2012. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ezt én is így látom.

Ja éa légyszi mondjátok meg, h akkor mivel tudok megkeresni félévente 1.5 milliót, mert akkor érdekelne a munka :D nyilván nekem is eszembe jutott a munka, de állatorvosi mellett aztán végképp nem lehet heti 40 órát dolgozni, mert iszonyat sokat kell tanulni...

2012. ápr. 15. 09:13
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbben úgy gondoltuk, hogy előbb dolgozz, aztán járj egyetemre.

Munka meg nem csak Mo.-n van. Ha itt nem elég a fizetés, menj külföldre.

De most mivel lett jobb, hogy kiírtad a kérdést? Mert igazából nem választ vársz rá (hisz a választ te is tudod), csak szenvedsz.

Szóval sok értelme nincs.

2012. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem szenvedek... gondoltam van vmi féle ösztöndíj lehetőség, jó keresetű munka stb...
2012. ápr. 15. 11:06
 10/15 anonim ***** válasza:
De tényleg nem értem, h mit vársz. Hogy most ajánlunk neked egy olyan munkát, ahol alig 1-2 órát kell dolgozni, de közbe meg milliókat keresel vele, és mindezt végzettség nélkül.. Álomvilágban élsz..szerintem ezzel a rálátással ne akarj te orvosnak menni, úgy se bírnád ott sokáig már ne is haragudj. És ezt a másik kérdésednél is megmondtuk, h MENJ EL DOLGOZNI ÉS AKKOR LESZ PÉNZED, de ne várj itt álom melókat, de elötte azért nézz szét miylen helyzet van most Mo-n. Ösztöndíj lusta és csóró diákoknak nincsen, ha államisra jársz, akkor van, de így nincs.
2012. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!