Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanítói diplomám van. Tovább...

Tanítói diplomám van. Tovább szeretnék tanulni, de merre tovább? Ötletek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha már másoddiplomát szerzek, annak legyen piaca...és álmom még vmiből a doktori cím.... Nem fontos, hogy gyerekkel való foglalkozás legyen, de igényeljen vmilyen kreativitást ill legyen piaca! Ma minden tanító fejlesztőnek, vagy gyógypedagógusnak megy, engem ez nem igazán vonz.... de hová mehetnék, ahol ugródeszka lehetne ez a diploma? Segítsetek kérlek!!!! Főleg olyanok jelentkezését várom, akik tanárként/tanítóként kezdték és néhány év alatt átképezték magukat.
2009. jún. 19. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez segít-e. Pont tegnap beszélgettem a továbbtanulásról egyik volt tanárommal a suliban, ő azt mondta, ha lenne lehetősége, akkor pszichológia szakon szerezne diplomát, mert lényegében ott is az emberekkel kell foglalkoznia, csak másféleképpen.
2009. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tanári diplomám lesz, és én is sokat gondolkoztam azon, amin te. Arra jutottam, nyelvet tanulok, mert én abban látom a jövőt, de van még mesterképzésre néhány államilag finanszírozott félévem, ezt még ki akarom használni az egyik szakommal. Illetve ha újra kezdhetném, tuti informatikusnak mennék,de ahhoz már kb.10-15 évesen el kell kezdeni a felkészülést...
2009. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!