Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyomozónak hol lehet tanulni?...

Nyomozónak hol lehet tanulni? Rendőrtisztit kell elvégezni? Mo-on ez annyira nem "menő" mint külföldön nem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:

szakközepet kell elvégezni 3év járórként és utána lehetsz nyomozó...


nálunk senki nem akar nyomozó lenni...járőr 100nettó 2 nap meló után 2 szabad szabadnapodon mehetsz térfigyelőbe így kb 120 nettó..


nyomozó...éjjel nappal berángatnak sok* majd 24 óra meló nincs térfigyelő 130 nettóért...

2012. ápr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ühühm, köszi hát..nemigen fizetik meg, pont olvastam most h kevés a fizetés
2012. ápr. 19. 01:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy mehetsz Rendőrtiszti Főiskolára (ami talán Közszolgálati Egyetem néven fut), az 3 év talán, és ott lehetsz nyomozó.
2012. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kell hozzá csak szakközép....főiskoláról akik kikerülnek már nem nyomozók lesznek,hülyék lennének..
2012. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Pedig nekem eléggé úgy tűnik, hogy pl ezen a szakirányon bűnügyi nyomozókat képeznek...

2012. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
De ha a bűnüldözési tudományok is érdekelnek akkor nézd meg a kriminalisztika.lap.hu-t, vagy nézz utána hol tanítanak kriminológiát (ELTE ÁJK). Sok sikert!!
2012. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen azt kell elvégezni és a nyomozok sokkal többet kap mint egy járőr csak a buta nem tudja 200.000 netótt keres a nyomozó a sima jaror 80000 netótt
2012. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

melyik nyomozó keres 200at oda megyek én is...


1 nyomozó...

2012. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!