Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak szerintem menő középiskol...

Csak szerintem menő középiskolai Matektanárnak lenni?

Figyelt kérdés

Férfiként, természetesen.

Teljesen elegánsan öltözve: aktatáska és iPhonenal villanva telefonálni, közben pedig fejből mondani a diákoknak a maradék részt a feladatból ?


Határozott fellépéssel, viccesen.. de mégis zseniként néznek fel rád.


Csak szerintem nagyon vonzó?



2012. márc. 12. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
aha, tök vonzó, csak szerintem gimis matektanár fizetésből aligha fogsz iPhone-t és armani öltönyt venni ;)
2012. márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
a tanárok mind gázzak...tök mindegy hogy hogy nézznek ki ...és egyébként is ilyen tanár aligha létezik...
2012. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

miért lenne gáz? én is ezt szeretném csinálni, ahogy az én tanáraim is


van 3-4 vállalkozásuk, milliomosok, és bejárnak tanítani, mert ezt szeretik csinálni

2012. márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Na igen. Mások szerint pedig a fagyöngyszedés a menö.
2012. márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem telik egy matektanárnak ilyenre a középiskolai fizetéséből. Nekem volt egy hasonló tanárom, de ő gazdasági tanár volt és mellette volt egy cége, másodállásként pedig tanár volt.
2012. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kúl, én is tanár vagyok igaz teljesen más témakörben és helyzetben, de vonzó, nekem bejön, hogy felnéznek rám és példakép lehetek valakinek pláne fiataloknak stb :D

meg azt is szeretem, hogy rám bízzák az életüket gyakorlatilag, és megváltoztathatom az életüket, a gondolkodásukat vagy a hozzáállásukat... (oktatok, gyakorlati dolgot, nem csak osztálytermest)


de rendes tanár vagyok mindig dicsérek, nincs pofám azt mondani hogy "ez baromság" vagy "ezt sz*rul csináltad"...mert nem akarok megbántani senkit :)


30N

2012. márc. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Egyet kérdeznék:

Ha valaki metektanár, az szerintetek nem tart baromi sok magánórát? Az emberek soha nem értik a matekot, egy jó, empatikus matektanár, aki magánórákat vállal, akár napi 10e-t zsebre tud tenni adómentesen.

Azért az már olyan rossz pénz, ha úgy nézzük, hogy a tanári fizetés 100-150-e, + ehhez hozzájön vagy 250ezer, vagy több. : )

2012. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Én lány vagyok, de én is matektanárnő akarok lenni! Szerintem az tök menő! És remélem jó tanár leszek, a célom megszerettetni a gyerekekkel a matekot,mert egy tanártól nagyon sok függ. Egyáltalán nem mindegy,h ki és hogyan tanítja az adott tárgyat! És engem nem érdekel a fizetés, már régóta ez akarok lenni,és az a legfontosabb,h az ember szeresse a munkáját! Meg amúgy is,különórákat is adhatok,amivel szerintem azért szépen lehet keresni! :) 19/L
2012. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom menőnek, peepdig én is tanár vagyok. Szeretem csinálni, meg jó érzés, hogy valamiben okosabb vagyok mint mások :D de ettől függetlenül nem járok iPhone-nal sehová, aktatáskám sincsen. Meg az már kevésbé vonzó dolog, mikor itthon javítgatom a diák angol esszéit, meg nekem kell neki vizsgaidőpontot nézni, mivel ő képtelen rá, vagy nekem kell neki filmeket letölteni és DVD-re kiírni, mert 22 évesen erre sem képes. Igen, lehet mondani, hogy akkor minek mentem tanárnak. Szép dolog a tanítás és élvezem is, de nem csak abból az 1-2 órából áll, amit a tanár lead, hanem rengetek háttér munka van mögötte. Az óra megtervezése, a szavak összeírása, ill amiket írtam korábban, hogy kijavítsam a leveleket, esszéket, meg egyéb elfoglaltságok. Nem is gondoltam volna, hogy egy tanárnak ilyen sok munkája van. Az sem leányálom, mikor a külön diák az utolsó pillanatban hív fel, hogy nem tud jönni, amikor már összeállítottam az órát. Vagy a rosszabbik eset, ha fel sem hív én meg várom. Vagy még rosszabb, ha én járok ki hozzá, beutazom, el megy 3 óra a délutánból és ott veszem észre, hogy a drága nem szólt, hogy elutazik. Nem olyan menő ám tanárnak lenni. Csak külsőleg tűnik annak.
2012. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem menő, és nem "gázz" (2. válaszolótól idézve). Ezek a szevak egyszerűen nem illenek ide. Ha úgy érzed, jól tudnád csinálni, és szivesen csinálnád, akkor tedd. Az anyagi problémákat meg ne a tanári fizetésedből akard megoldani. Arra keress más megoldást.
2012. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!