Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van miért kétségbe esnem?

Van miért kétségbe esnem?

Figyelt kérdés
5 megjelölt iskolából 4-be nem vettek fel. az 5. gimnázium honlapján még nem tették ki a listát. minden barátnőm bejutott egy jó,hozzá illő iskolába.teljesen összetörtem.a tanulmányi átlagom majdnem minden évben 4 és 5 között alakult. azt gondolom,nem a legmegfelelőbb megoldás egy gyűjtő szakközép.egyébként abban az egy iskolában,ahol még nem tették ki a listát,ott a szóbelin leblokkoltam és nem tudtam elmondani,ki volt I. István. pedig tudtam,csak egyszerűen nem működött az agyam.biztosan kultúrálatlan majomnak néztek..szerintem ez is sokat rontott a "szimpátián". plusz az az iskola nekem alapból nem tetszett.(kórház jellegű zöld falak,üres folyosók).. be vagyok tojva..
2012. ápr. 19. 20:04
 1/9 A kérdező kommentje:
ja,és 14/l
2012. ápr. 19. 20:05
 2/9 anonim válasza:

lehet, hogy túl erős, úgynevezett ,,elit'' gimnáziumokba jelentkeztél, ezért nem vettek fel

ilyen helyeken vagy 4,7-5 vagy, vagy gazdag, és lefizeted az igazgatót... voltak osztálytársaim, akik oda mentek

de olyan diák is volt, aki itt maradt ilyen eredménnyel, és mégis, így is ugyanolyan művelt lesz, mint ők... vagy állítom, néhánynál műveltebb... a tananyag mindenhol ugyanaz az országon belül, és ha te megtanulod, ugyanazt tudni fogod mint ők, csak tőlük szigorúbban kérik számon

felvételinek nagyon flegmák az iskolák, negyedikbe felvételiztem utoljára, a matekom hibátlan lett, az izgalomtól meg bénáztam olvasásnál... még vissza sem írtak, hogy nem vettek fel.

most úgy vagyok kilencedikes egy sima gimnáziumban, hogy nyolcadikban átmentem ennek az általános iskolai részére, elértem a 4 átlagot(épphogy), és megajánlották nekem a helyet

különben tuti elrontottam volna a felvételit...

szóval, ne tojjál be, majd lesz valahogy, hitesd el magaddal, hogy fölvesznek, lehet, hogy bevonzod!

15/L

2012. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van miért kétségbe esned.

Felvételid hány pontos lett?lehet azt rontottad el.

Nem akarlak elkeseríteni,de a gyűjtőiskolák még csak nem is szakközepek,hanem szakiskolák.

2012. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Be is lehetsz tojva. Büdös ribanc.
2012. ápr. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
02:14 ne zavarjon, h most mindenki rajtad röhög, mekkora egy analfabéta kis recskázó f@sz vagy..
2012. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12:05, téged se.
2012. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13:35 Most biztos vmi nagyon vicceset akartál benyögni, de sajnos téged le se sz@r senki.
2012. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a felvételim 55 pontos lett.. azt mondják,ez kb az átlag szintem van..igazából nemrég költöztünk fel,ezért nem voltunk tisztában az itteni iskolák erősségével...
2012. ápr. 20. 14:00
 9/9 anonim ***** válasza:
13:54, téged se. :)))
2012. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!