Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornász szakon elég a...

Gyógytornász szakon elég a középszintű biológia érettségi?

Figyelt kérdés
A szakleírásban nem jelölik, hogy kötelező lenne az emelt biosz, de mégis, mennyi hátránnyal indulnék, ha középszintű érettségim lenne?
2012. ápr. 21. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlen.

én emeltszinten tanulom majd a következő évtől,tehát a tudás elvileg meg lesz.csak attól még nem kötelező emelten érettségizni belőle.

én gyógypedagógiára megyek.ott ugye a magyar számít + idegen nyelv vagy biosz.

én inkább angolból emeltezek abból valszeg jobb eredményt el tudnék érni mint majd bioszból. és ugye ilyenkor minden pont számít.

2012. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most veszem fel a faktokat gimiben, szóval jövőre a választott tárgyakból emelten tanulnám a tanagyagot. A baj csak az, hogy maximum kettőt lehet választani. A magyar az biztos, most a biosz és német között vacilálok... A német annyiból lenne jó, hogy ha jól megírom az érettségit(emelten) van nyelvvizsgám is. Nem tudoom =/
2012. ápr. 22. 09:56
 3/9 anonim ***** válasza:

én a magyart nem tudnám megcsinálni emelten.meg ugye az a legszubjektívabb tárgy.nem mernék belevágni:D

sztem azt a kérdést tedd fel magadnak h melyiket tudnád magasabb százalékra teljesíteni.

mert ugye ha 2 emeltet teszel akkor a maximálisan megszerezhető plussz pontokat megszerezted már.

2012. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

amúgy nálunk is kettőt lehet max felvenni.

nem járok egy rossz suli,sőt...de mégis nagyon sok tanár,még a legmaximalistább is csak egy faktot javasol:D

meg a magyar és a biosz azok azért elég tanulós tárgyak,nem oylan mint a matek ,h ha megérted suliban az már csaknem elég is:D

2012. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég. Nekem is csak középszintű biosz érettségim lesz és én is gyógytornásznak szeretnék menni. Te hova készülsz? (melyik suliba?)
2012. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Debrecenben, Szegedben gondolkodok... A magyart szeretem,és nagyon jól megy, a tervem az, hogy gyógytornásszal párhuzamosan viszem a magyart. Emelten tanulom a törit, de azt ugye nem számítják bele, mint emelt tantárgy a gyógytornászaton, szóval a maximum 100 pontot a magyar és biosz emelttel szerezhetném meg.
2012. ápr. 22. 12:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem. Nálam meg a közép biosz+ közép kémia lesz. A biosznál gondolkodom az emeltem+ nyelvvizsga. Meg talán most sikerül jó érettségit írnom. :)
2012. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szükséges az emelt biosz! Én is faktra jártam(emelt szinten tanultam), de szerintem egy jobb közép még mindig jobb,mint egy rossz emelt. Plussz pontnak,meg meg kell csinálni a nyelvvizsgát! Én most érettségiztem bioszból középszinten , 88%-os lett. Így jobban jártam,mintha írtam volna egy emelet bioszt! Plussz megcsináltam a nyelvvizsgát. Majd most kedden kiderül,hogy felvesznek-e Debrecenbe a gyógytornász szakra!? :)
2012. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi -
2017. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!