Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Székesfehérvár vagy környéke,...

Székesfehérvár vagy környéke, akár Budapesten tudtok olyan, főiskolát vagy egyetemet, ahová nagyon könnyen, (akár felvételi nélkül is) betudok iratkozni?

Figyelt kérdés
Lehet akár költségtérítésesre is (ha nem egy nagyobb összeg, vagy lehet belőle valahogyan kicsit kisebb összeget csinálni kb 200 000/év környéke? ) Nekem csak 1 a lényeg, valahova be kell iratkoznom és külföldön szükségem van arra az igazolásra ami majd kapok, hogy tanuló vagyok. Persze azért fogok járni előadásokra is. Ez szeptember, októberben lenne aktuális, gondolom a szokványos jelentkezéseket már lekéstem, de biztos van más módja is, vagy milyen lehetőségek vannak?

2012. ápr. 21. 22:30
 1/2 anonim válasza:
Biztos, hogy majd írnak ki augusztus fele pótfelvételit olyan szakokra , amelyekre nem jelentkeztek elegen, és ott nagy az esély, hogy felvesznek, főleg ha költségtérítésesre is mennél. A Kodolányit tudom, és ott vannak olyan szakok amik kb 250 ezer Ft / év kijönnek.
2012. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felvételi nélkül nem fogsz tudni csak úgy beiratkozni sehova, még pótfelvételinél sem- mámint elég sok szakon nem kell felvételi vizsgát tenni, de akkor is megnézik a középiskolai és érettségi eredményeidet és csak akkor nyersz felvételt, ha a szakon megállapított ponthatárt eléri a Te felvételi pontszámod.
2012. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!